Ja spravím diagnostiku vašej osobnosti automatickou kresbou za 10,00 €

(3)
Od binna offline
Pekný deň prajem. Volám sa Binna a som profesionálna virtuálna asistentka s 5-ročnou praxou. Po 12 rokoch práce v oblasti obchodu a starostlivosti o zákazníkov som sa v roku 2012 osamostatn... pošli správu


Spravím rozbor vašej osobnosti automatickou kresbou. Dozviete sa, ako vyzerá vaše aurické telo, kde môže byť zdravotný problém, na čom popracovať, kde máte fyzické či mentálne bloky... Aké energie k vám prúdia a čo vy vyžarujete do okolia a pod.  K obrázku, ktorý pošlem oscannovaný, dostanete automaticky výklad a odporúčania do budúcnosti. Práca na tomto rozbore trvá cca 30 - 45 minút.

Automatickej kresbe a channelingu sa venujem vyše 9 rokov, ostatné 2 roky profesionálne. Vediem kurzy automatickej kresby. Moja práca je poctivá, téme sa venujem do hĺbky, garantujem 99,9% pozitívnych referencií. Viem na požiadanie preposlať mailom. 

Upozornenie: Automatická kresba ukáže momentálnu situáciu tu a teraz s návrhom krokov do budúcna. Berte na vedomie, že rovnako ako pri veštení z karát a pod, situácia sa môže zmeniť na základe slobodnej vôle osôb. Tak či tak mať náhľad a predstavu sa oplatí! :)

Inštrukcie: Objednávku - a poprípade ak vás konkrétnejšie zaujíma niektorá oblasť, napríklad zdravie, nech sa páči, uveďte. 


Nerobím neetické výklady na tretie osoby. Ďakujem za pochopenie.

Hodnotenia

(pozitivne 2 z 3)
no-image
Linnie nie som spokojný
no-image
websk som spokojný
IMG_20170119_054542_560.jpg
Sara7 Ano,som spokojna. Dakujem.

Dodatočné služby

 
Dodanie do 24 hodín 5.00 € -1 dní
platba a komunikácia cez jaspravim garantuje obdržanie peňazí a faktúr do nákladov. :)

Inzeráty od binna

Podobné inzeráty

Psychologická poradňa
Psychologická poradňa
€5 Acikra
dodanie 1 deň