Ja spravím obrázok osobného anjela automatickou kresbou za 15,00 €

automatická kresba
Od binna offline
Pekný deň prajem. Volám sa Binna a som profesionálna virtuálna asistentka s 5-ročnou praxou. Po 12 rokoch práce v oblasti obchodu a starostlivosti o zákazníkov som sa v roku 2012 osamostatn... pošli správu

Nakreslím vám individuálny obrázok anjelika formou automatickej kresby. Obrázok je formátu A4, na kreslenie používam kvalitné farebné ceruzky. Originál obrázku zasielam poštou, pred dodaním služby vám pošlem i oscannovaný náhľad.

Automatická kresba má široké využitie či už pri sebapoznávaniu a odhaľovaniu tajomstiev vlastnej duše, ďalej potom pri harmonizácii čakier, harmonizácii priestorov a samoliečenia, alebo napríklad pri analýze a diagnostike rôznych blokov a chorôb na úrovni nevedomia. Dokáže odhaliť aj bloky z minulých životov a podobne.

Automatickej kresbe a channelingu sa venujem vyše 9 rokov. Vediem kurzy automatickej kresby. Moja práca je poctivá, téme sa venujem do hĺbky.

Upozornenie: Automatická kresba ukáže momentálnu situáciu tu a teraz s návrhom krokov do budúcna. Berte na vedomie, že rovnako ako pri veštení z karát a pod, situácia sa môže zmeniť na základe slobodnej vôle osôb. Tak či tak mať náhľad a predstavu sa oplatí! :)
Inštrukcie: Informáciu, pre koho je obrázok určený, termín dodania a presnú adresu. Ak máte špecifické požiadavky, nezabudnite uviesť, dohoda je možná.

Dodatočné služby

 
Dodanie do 24 hodín 7.00 € -1 dní
platba a komunikácia cez jaspravim garantuje obdržanie peňazí a faktúr do nákladov. :)

Inzeráty od binna

Podobné inzeráty

Psychologická poradňa
Psychologická poradňa
€5 Acikra
dodanie 1 deň