Ja spravím rozbor automatickou kresbou - partnerský vzťah, láska, vzťah v rodine za 15,00 €

Od binna offline
Pekný deň prajem. Volám sa Binna a som profesionálna virtuálna asistentka s 5-ročnou praxou. Po 12 rokoch práce v oblasti obchodu a starostlivosti o zákazníkov som sa v roku 2012 osamostatn... pošli správu

Spravím rozbor automatickou kresbou na vzťah - či už partnerský, výber vhodného partnera, vzťah rodič - dieťa, vzťah na pracovisku... K obrázku, ktorý pošlem oscannovaný, dostanete automaticky výklad a odporúčania do budúcnosti.  Práca na tomto rozbore trvá cca 45 minút až hodina, podľa náročnosti.


Automatickej kresbe a channelingu sa venujem vyše 9 rokov, ostatné 2 roky profesionálne. Vediem kurzy automatickej kresby. Moja práca je poctivá, téme sa venujem do hĺbky, garantujem 99,9% pozitívnych referencií. Viem na požiadanie preposlať mailom. 
Upozornenie: Automatická kresba ukáže momentálnu situáciu tu a teraz s návrhom krokov do budúcna. Berte na vedomie, že rovnako ako pri veštení z karát a pod, situácia sa môže zmeniť na základe slobodnej vôle osôb. Tak či tak mať náhľad a predstavu sa oplatí! :)

Inštrukcie: Špecifikáciu, na aký typ vzťahu sa pýtame, o koho ide, či brat, sestra, potencionálny partner, súčasný manžel a pod. Nepotrebujem vek ani dátum narodenia, no pomôže krstné meno alebo nick osoby. Poprípade špecifikujte, čo konkrétne by ste radi vo vzťahu vás k tejto osobe vedeli. "Napríklad - je pre mňa ten pravý? Ako ma vníma?" a pod. Toto všetko nám automatická kresba ukáže. 
Pracujem diskrétne, vaše údaje nikde nezverejňujem, prosím vo vašom vlastnom záujme neposielajte dôverné informácie. Pre svoju prácu ich nepotrebujem. Ďakujem. 

Dodatočné služby

 
Dodanie do 24 hodín 7.00 € -1 dní
platba a komunikácia cez jaspravim garantuje obdržanie peňazí a faktúr do nákladov. :)

Inzeráty od binna

Podobné inzeráty

Psychologická poradňa
Psychologická poradňa
€5 Acikra
dodanie 1 deň