Ja spravím audio verziu učebných a iných materiálov nielen pre študentov na súkromné účely za 2,00 €

(1)
Od Chestofyl offline
Som študentka masmediálnej komunikácie, živnostníčka a pracantka, ktorá sa venuje písaniu článkov, predčítaniu či dabingu, kreatívnej práci ako takej a občas zabrdne aj do tých webov po tech... pošli správu

Potrebujete sa naučiť, prípadne prečítať kvantum informácií, no nemáte veľa času? Patríte k ľuďom, ktorí si lepšie zapamätajú text, keď ho počujú, než čítajú? Je pre vás efektívnejšie hodiť si audio do mobilu, USB a počúvať ho vždy a všade, než ťahať so sebou skriptá či knihy a riskovať tak, že počas kráčania a čítania do niekoho vrazíte :)?  


Nezáleží na tom, či ste študent alebo len zaneprázdnený biznismen. Ponúkam nahovorenie akéhokoľvek textu, v ľubovoľnom rozsahu za rozumnú cenu! Nakoľko bývavajú materiály podobného charakteru obšírne, ponúkam po dohode i množstevné zľavy. Táto ponuka sa týka iba nahrávok použitých na SÚKROMNÉ ÚČELY. Ak hľadáte komerčný/marketingový typ nahrávky, prosím, napíšte mi správu, dohodneme sa. 
V prípade potreby viem text nahovoriť i upraviť EXPRESNE. Uvedená suma je za 1 minútu nahrávky. 

PS: Nie, nebudem v nahrávke hovoriť zámerne pomaly, aby som vyťahala od vás peniažky navyše :) (teda...jedine, že by ste to sami vyžadovali). 


Teším sa na spoluprácu!

Inštrukcie: Materiály na nahovorenie textu v elektronickej alebo tlačenej podobe. 

Hodnotenia

(pozitivne 1 z 1)
no-image
turbo1 som spokojný

Dodatočné služby

 
Dodanie do 24 hodín 8.00 € -1 dní
Dodanie do 48 hodín 4.00 € -2 dní
platba a komunikácia cez jaspravim garantuje obdržanie peňazí a faktúr do nákladov. :)

Inzeráty od Chestofyl

Podobné inzeráty

Zvučný hlas pre váš text
Zvučný hlas pre váš text
€5 (2) Alex5
dodanie 3 dni