Originálny tajničkový darček na Deň matiek za 11,00 €

Elegantná osemsmerovka s tajničkou v tvare srdca
Osemsmerovkové srdce ozdobené ružami Veselé jarné osemsmerovkové potešenie Inšpirácia ako darovať tajničkový darček I Inšpirácia ako darovať tajničkový darček II Inšpirácia ako darovať tajničkový darček s dezerto Krížovkové srdce s výrezom (na fotku) Krížovkové slnko s tajničkou v tvare srdca Krížovka s výrezom v tvare srdca (na fotku)
Od DanielaSVK offline
Venujem sa tvorbe krížoviek do časopisov a knižných publikácií, no najväčšiu radosť mi robí tvorba darčekových a reklamných krížoviek a osemsmeroviek, ktorými môžem potešiť VÁS. Ponúkam ori... pošli správu

Jedinečná a originálna krížovka alebo osemsmerovka vyrobená špeciálne pre Vašu maminu k jej sviatku.

V krížovke si môžete vybrať znenie tajničky podľa Vašich predstáv.

V osemsmerovke si okrem znenia tajničky môžete navrhnúť aj jej tvar (napr. srdce, kruh, iniciály...) a taktiež heslo (napr. heslo: MAMINKA a tajnička: ĎAKUJEME, ŽE SI) a slová, ktoré treba vyhľadať (môžu to byť jej obľúbené veci, miesta, mená jej milovaných...).

V obidvoch si, samozrejme, môžete navrhnúť farebné ladenie, ozdobenie, či poslať fotky, ktoré by ste chceli, aby som zakomponovala do krížovky/osemsmerovky. Všetky detaily rada prediskutujem prostredníctvom vnútornej pošty.

Tajničkový darček je dodaný v excelovskom súbore (aj s riešením) a tiež ako obrázok vo formáte PNG, ktorý môžete darovať v maili, v liste alebo vytlačiť na papier a prekvapiť maminu napríklad tak, ako vidíte v ukážkach :)

Inštrukcie: Podľa dohody.

platba a komunikácia cez jaspravim garantuje obdržanie peňazí a faktúr do nákladov. :)

Inzeráty od DanielaSVK

Podobné inzeráty

Súprava pre ženu:-)
Súprava pre ženu:-)
€18 MariaMia
dodanie 14 dní