Ja spravím PPP kampaň za 99,00 €

(2)
PR kampan
Od fipsty offline
Som mladý nadšenec do online marketingu už 6 rokov. Snažím sa nasávať čo najviac informácií z tejto oblasti, primárne sa ale zameriavam na SEO optimalizácie a PPC kampane. Stážoval som v naj... pošli správu

Chcete zvoliť organickú cestu budovania kvalitných spätných odkazov a zároveň osloviť nenásilným spôsobom množstvo ľudí, ktorý majú o Vaše produkty, služby alebo informácie záujem? 
Pokiaľ áno, jedným z možných riešení je práve PPP kampaň. Pay Per Post kampaň Vám zabezpečí kvalitné spätné odkazy z tematických, kvalitne optimalizovaných a hlavne navštevovaných webových stránok, portálov a blogov. Tento druh kampane je výbornou súčasťou SEO optimalizácie, pretože nie len že získate spätné odkazy z tematických článkov, ale rovnako tak z týchto odkazov, narozdiel od tých katalógových, v budúcnosti bude plynúť relevantná návštevnosť. 
V cene jednej PPP kampane je celkovo 30 publikácií PR článkov. To je 30 originálnych článkov a 30 relevantných spätných odkazov. Články sú na publikované doživotne, čím sa stáva PPP kampaň jednorazovou investíciou, ktorá sa Vám v krátkej dobre vráti.

Inštrukcie: Pred objednaním služby ma prosím kontaktujte súkromnou správou, ktorej uveďte pre ktorý web chcete kampaň spustiť. POZOR! Cena je len za poskytnutie služby. Nezahŕňa cenu publikácie článkov, ktorá je vždy iná a individuálna a vypláca sa až tretím stranám.


Pri zakúpení mojej služby SEO optimalizácia garantujem aj dosiahnutie TOP 5 vo vyhľadávači google.

Hodnotenia

(pozitivne 2 z 2)
Google-Profile_logo.png
pekneprezky som spokojný
Google-Profile_logo.png
pekneprezky som spokojný
platba a komunikácia cez jaspravim garantuje obdržanie peňazí a faktúr do nákladov. :)

Inzeráty od fipsty

Ja spravím PPP kampaň
Ja spravím PPP kampaň
€99 (2) fipsty
dodanie 10 dní
 

Podobné inzeráty

Seo optimalizácia pre Google
Seo optimalizácia pre Google
€70 (1) kasiopia
dodanie 30 dní
 
Databáza SK firiem 26 000
Databáza SK firiem 26 000
€6 (11) Databazy
dodanie 1 deň