Kto je Martin Bruncko?

Podnikateľ, športovec, autor knihy „Život bez jedla”.

Vlastní niekoľko firiem a svoj príbeh, ako sa z nuly stal úspešným človekom, ktorý sa zbavil nadváhy, zdravotných problémov, odbehol Spartan race a žije si svoj sen len s občasným príjmom jedla vyrozprával v knihe „Život bez jedla”!

Viac sa dozviete aj na www.martinbruncko.com

Čo nakupuješ najčastejšie?

Keď som vstupoval na knižný trh so svojou debutovou knihou, nemal som veľmi predstavu, do čoho sa púšťam. Na „drobné práce” som potreboval delegovať na iných ľudí a to na krátky čas. Koncept jaspravim.sk mi sadol ako uliaty. Na mikroprácu so si našiel naj-top-majstrov predajcov a vznikla z toho profesionálna a dlhodobá spolupráca. Objednávam si grafické služby, jazykové korektúry, preklady celej knihy do 2 jazykov, návrhy obálok, PR články či profíkov online marketingu. Som rád, že je na Slovensku flexibilný a bezpečný portál s online mikroprácou a kvalitnými ľuďmi za optimálne ceny.

Ako sa ti nakupuje na Jaspravim.sk?

Jednoducho, rýchlo a férovo! Ešte som nemal zlú skúsenosť a neprofesionalita sa dá spozorovať aj pri komunikácii s predajcom aj podľa referencií. To sú pre mňa hlavné filtračné kritéria.
Pri preklade knihy do angličtiny som si vybral najdrahšiu predávajúcu a nedám na tento profi kontakt dopustiť. Spolupráca je dokonalá a predčila moje očakávania. Ďakujem jaspravakom, že majú na portáli aj takýchto ľudí a tým robia veľkú službu nám- podnikateľom.
Takže pre drobných podnikateľov alebo ľudí, ktorí si menia svoje hobby na zárobok odporúčam portál jaspravim.sk, a aby sa pri výbere riadili referenciami a vlastnou intuíciou. Dostanete faktúru do účtovníctva a môžete venovať svoj čas a energiu „všetkému, čomu uveríte”.

Ďalší predajcovia a kupujúci

avatar
simonvallas Veľmi oceňujem bezpečnosť a ochranu ako predávajúceho, tak i kupujúceho.
avatar
PatrikMaSSo Stránka je prehľadná, funkčná, všetko má svoj systém. Kupujúci môže bezpečne nakupovať.
avatar
severjuh Klienti mi napíšu ich predstavu a môžem sa pustiť do realizácie. Oceňujem stručnosť a prehľadnosť stránky.
avatar
Chestofyl Popravde si spoluprácu s touto stránkou neviem vynachváliť. Je maximálne bezpečná a spoľahlivá.
avatar
Ewelin Vždy som chcela prácu, ktorá by ma skutočne napĺňala a Jaspravim mi z veľkej časti umožnilo tento sen naplniť.
avatar
TomShare Výhodou tejto stránky je ponúkať svoje služby, produkty za vopred dohodnuté peniaze pomocou inzerátov a tak rozvíjať svoje skúsenosti.
avatar
binna Som tu od roku 2013 a za ten čas som sa vypracovala na profesionálnu virtuálnu asistentku.
avatar
mabru Ešte som nemal zlú skúsenosť a neprofesionalita sa dá spozorovať aj pri komunikácii s predajcom a aj podľa referencií.
avatar
jacoboo Záujemcovia sú a som veľmi spokojný. Vždy sa niečo/niekto nájde. Mám plno referencií od spokojných zákazníkov a nikto sa nesťažoval, čo ma veľmi teší.
avatar
Tamara K jaspravim.sk som sa prvýkrat dostala cez klienta, ktorý si želal tlmočnícku službu na biznis konferencii.
avatar
nikki Musím pochváliť technickú podporu, nech sa vyskytol akýkoľvek problém, vždy mi rýchlo odpovedali a ochotne pomohli. Mohlo sa jednať aj o najmenšie maličkosti a nejasnosti, vždy som dostala odpoveď.
avatar
JooJoo Predáva sa mi skvelo. Systém vytvorený týmto portálom je jednoduchý, priehľadný a hlavne bezpečný pre obe strany.
avatar
Male_ficent Pracovať na jaspravim.sk je veľmi intuitívne. Všetky informácie, správy a nastavenia sú ľahko dostupné a prehľadné.
avatar
kouckajanette Dokážem cez jaspravim.sk spolupracovať s ľuďmi aj na ďiaľku.
avatar
CreaDesign Predávanie na Jaspravim hodnotím veľmi pozitívne, konkurencia je veľká preto sa snažím stále skvalitňovať svoje služby.
avatar
juhas96 Komunikácia s používateľmi na jaspravim.sk je na vysokej úrovni. Na základe mojej veľkej spokojnosti som stránku odporučil viacerým ľuďom.
avatar
daniellita Jaspravim odporúčam - tak začínajúcim, ako aj profíkom.
avatar
Herculles Predaj na jaspravim.sk je pohodlný, rýchly a hlavne bezpečný.
avatar
murinova Jsem matka na rodičovské dovolené, která se snaží alespoň minimálně zlepšit rodinný rozpočet.
avatar
Koubak Na začiatku som váhal vytvoriť inzerát, no keď som sa odhodlal, netrvalo dlho a prišla mi prvá objednávka.
avatar
MarekDidak Zvyknem sem zavítať, keď potrebujem pomôcť s niečím, čo neviem spraviť sám a zároveň na danú službu nemám vyčlenený vysoký budget.
avatar
lukascech Jaspravim.sk používam kvôli jednoduchosti a flexibilite.
avatar
kooci Na Jaspravim sa mi predáva pohodlne a hlavne bezpečne z domova.
avatar
Tanierik123 Pracoval som už s nespočetným množstvom ľudí a zakladám si na tom, aby boli s mojou prácou spokojní. A práve jaspravim.sk mi dáva možnosť pracovať na zaujímavých projektoch, článkoch a so zaujímavými ľuďmi :)
avatar
evolution Jaspravím je skvelé v tom, že nemusím prehľadávať celý slovenský internet a prezerať si desiatky web stránok, aby som našiel toho, koho hľadám.
avatar
design Po týždni som dostal prvú objednávku a už to šlo.
avatar
connar Všetkým, ktorí váhajú či používať jaspravim.sk môžem povedať len jedno, nemáte čo stratiť iba získať.
avatar
pravavestba Nebojím sa tvrdiť, že práve tento portál má zásluhu v tom, že som sa našla v tom, čo ma baví a že sa vešteniu a konzultáciam venujem profesionálne ;)
avatar
frido95 Povedal som si že to vyskúšam a kolotoč sa roztočil. Neskôr som si povedal že moju prácu rozšírim aj na český trh.
avatar
JanoM Oceňujem prehľadnosť a pestrosť webu, čím sa zároveň skvalitňujú ponúkané produkty.
avatar
lenLenka Sama na sebe bádam, ako som si obľúbila vymoženosť tejto doby - internet.
avatar
bestranger Nemusím sa báť o to, že mi niekto nezaplatí, kedže je tu platba vopred.
avatar
Vladd Jaspravim.sk je skvelá stránka kde si človek svojou šikovnosťou môže pekne privyrobiť.