Kto je Andrea Michalcová?

Výhradný dovozca testov potravinovej intolerancie pre SR a ČR.

V súťaži podnikateľka roku získala najvyššie ocenenie v kategórii Úspešná živnostníčka roku 2012.

Viac sa dozviete aj na www.food-detective.sk.

Čo nakupuješ najčastejšie?

Snažím sa fungovať zoštíhlene ako maličká firma – bez zamestnancov, preto všetky operatívne aktivity outsourcujem. Jaspravim.sk je pre to ideálne miesto. Okrem iného som tu už nakúpila market research, preklady a tlmočenie, korekcie textov, vytvorenie facebook aplikácie, hostesku, grafiku a mnohé ďalšie.

Ako sa ti nakupuje na Jaspravim.sk?

Nakupuje sa mi výborne. Oceňujem hlavne to, že moje peniaze sú v bezpečí, kým nedostanem službu, tak ako som si ju objednala.

Orientujem sa podľa kategórii služieb a profilov jednotlivých predávajúcich. Doteraz som bola so svojim výberomkopec práce spokojná.

V dnešnej komplikovanej législative činnosti dohodárov je obrovský prínos tiež zjednodušenie v podobe faktúry za dodanie šlužby od poskytovateľa jaspravim.sk, ktorý ma naviac chráni, ak by som bola nespokojná.

Portálu jaspravim.sk držím palce a zároveň podnikateľom a firmám prajem, aby sa o ňom dozvedeli čo najskoršie, uľahčí im to kopec práce s hľadaním kvalifikovanej pracovnej sily, či odborného know-how z oblasti, v ktorej nie sú zrovna sami expertami.