Kto spraví eshop na Shoptet platforme za 100,00 €

Od matorado offline
no-image
Som prevádzkovateľ eshopu s probiotikami. pošli správu

Hľadám šikovného človeka, ktorý má skúsenosť s platformou Shoptet. Som prevádzkovateľom eshopu a idem migrovať roky zabehnutý a fungujúci eshop na túto platformu. Kedže ma môj eshop celkom dobre živí, rád by som sa vyhol chybám a rizikám spojenými s migráciou. 


Potrebujem, aby všetko prešlo rýchlo, plynule a hladko. V súčasnosti používam na mieru programovaný eshop, ktorý som si jednorazovo zakúpil a už mi zďaleka nevyhovuje po stránke funkčnosti.
Nemusíš byť žiadny programátor, stačí, ak s tým máš (preukázateľnú) skúsenosť. Mám celkom dobré dôvody pre platformu Shoptet, ale ak ma presvedčíš, že poznáš lepšiu a si v nej doma, som otvorený diskusii. Mám záujem o prenájom dobrého funkčného riešenia s flexibilnými možnosťami úprav, modulov a celkovej funkcionality.


Nemám skúsenosť so zadávaním práce na JS, preto som aj ponúkanú plácu ponúkol skôr symbolicky, neviem, čo može daná zákazka stáť. Cenu upravím po dohode, resp. urobíš mi ponuku na mieru.

Inštrukcie: Vybrať vhodný dizajn, potrebnú funcionalitu, zabezpečiť presun domény. Dáta si už nahrám sám. Budem potrebovať aj pomoc s grafikou, bannermi a pod. Disponujem iba produktovým foto a logom, čiže mám problém aj jednoduchší dizajn naplniť bannermi.

Pošli ponuku
platba a komunikácia cez jaspravim garantuje obdržanie peňazí a faktúr do nákladov. :)

Inzeráty od matorado

Podobné inzeráty