Ponúkam vzor vypracovaného projektu na EUROFONDY za 60,00 €

Od miroxxLASER offline
Venujem sa predajom a prenájmom profesionálnych laserových projektorov, programovaním laserových show a realizáciou laserovej show . Je to práca ktorá ma baví a preto garantujem spokojnosť z... pošli správu


Ponúkame starostlivo vypracované vzorové projekty, ktoré slúžia ako vzor pre písanie vlastných projektov.
Váš projekt tak môžete napísať sami, podľa vzoru vypracovaného skúsenými odborníkmi.Samozrejme jednotlivé časti projektu musia byť upravené, tak aby zohľadnili vaše špecifické potreby a očakávania.
-Vzorový projekt získate spolu niekoľko desiatkami strán príkladov, odporúčaní a vzorových formulácií k písaniu projektu. S našou vzorovo vyplnenou žiadosťou vyplníte tú svoju rýchlo a jednoducho. A ako bonus na našom CD získate ďalšie prílohy s príkladmi a odporúčania na ich vyplnenie.
-K tomu získate spracované všetky dokumenty výzvy so zvýraznenými najpodstatnejšími časťami. Vďaka tomu sa v nich zorientujete rýchlo a bez väčších problémov, pričom ušetríte množstvo času a námahy.
-Odporúčania pre realizáciu prieskumu trhu
Ceny technológií o ktoré máte záujem je potrebné určiť na základe prieskumu trhu. Na našom CD nájdete postup a odporúčania ako zrealizovať prieskum trhu svojpomocne. 

Inštrukcie: Kontaktné údaje pre odoslanie vzorového projektu

platba a komunikácia cez jaspravim garantuje obdržanie peňazí a faktúr do nákladov. :)

Inzeráty od miroxxLASER

Podobné inzeráty