Ja registrujem webstránky do českých katalógov za 20,00 €

(8)
Od najweb offline
Pohoďák na voľnej nohe. Rád programujem, vytváram webstránky, automatizujem všetky možné veci čo sa týkajú webu. pošli správu

Služba, ktorá dodá vašim webom potrebnú autoritu v googli. V zozname katalógov sú hlavne staršie katalógy, ich počet je 90+. Tieto katalógy sú vynikajúce ak rozbiehate webstráku, potrebujete získať kvalitné a hlavne trvalé odkazy. Vkladáme len do funkčných, "živých", overených katalógov a tých rozhodnie nie sú stovky. České katalógy nemajú problem s SK webmi majú vyššie hodnotenie v googli, môžu výrazne pomôcť preskočiť vašu konkurenciu na lokálnej úrovni.

Inštrukcie:  Pre úspešné vloženie /a hlavne pre úspech vašeho webu!/ od vás potrebujeme: URL stránky - http://vašastránka.sk , Názov webu /titulok/ - aspoň 3x - napríklad - Murárstvo Trenčín,Stavebné práce Trenčín, Oprava bytov Trenčín... , Popis - čím viac tým lepšie - aspoň 2krát po 200 znakov , Kľúčové slová - niečo podobné ako titulok - čím viac tým lepšie pre váš web aj 10 ks... Video vľavo opisuje program, cez ktorý vkladáme weby - t.j. nie je dôvod podvodu alebo akýchkoľvek pochybností. 
Upozornenie: Nie všetky katalógy posielajú oznámenie o vklade. T.j. množstvo potvrdzujúcich emailov je podstatne menšie ako vložených katalógov, resp. odosielajú emaily až po úspešnom vložení webu do katalógu adminom.

Hodnotenia

(pozitivne 8 z 8)
favicondt.png
tibordeco spokojný
no-image
jimmyaffil Maximálna spokojnosť + rýchle dodanie služby
478487-img-futbal-lopta-ilustracne-stadion-crop-cr
asensi som spokojný
no-image
tbaranek Max spokojnosť. - rýchlosť - komunikácia - skvelá cena oproti tomu, koľko času to ušetrí
no-image
stevesk som spokojný
"spokojný"
platba a komunikácia cez jaspravim garantuje obdržanie peňazí a faktúr do nákladov. :)

Inzeráty od najweb

Podobné inzeráty

Ja spravím PPP kampaň
Ja spravím PPP kampaň
€99 (2) fipsty
dodanie 10 dní
 
Seo optimalizácia pre Google
Seo optimalizácia pre Google
€70 (1) kasiopia
dodanie 30 dní