Registrácia do Českých katalógov - program za 25,00 €

(3)
Od najweb offline
Pohoďák na voľnej nohe. Rád programujem, vytváram webstránky, automatizujem všetky možné veci čo sa týkajú webu. pošli správu

Skvelý,pravidelne updatovaný program pre registráciu webstránok do Českých katalógov. "Verzia 2" ponúka viac ako 100 katalógov.  Tie sú po väčšinou staršie a rešpektované /majú pagerank/. Program vkladá webstránky do každého katalógu zvlášť, aby existovala možnosť opráv, dopísania nepovinných polí, možnosť vlastnej selekcie katalógov.
Okrem automatického vypisovania polí,odklikávania "podmienok",selektovania výberov, jeho najväčšou prednosťou je alternovanie textu - vytváranie unikátnych nadpisov,opisov a tagov podľa vášho preddefinovania.
Príklad: {Murárstvo Trenčín|Stavebné práce Trenčín|Oprava bytov Trenčín} - 3 alternácie - program náhodne vyberie jednu z možností alebo skombinuje údaje v zátvorkách: {{Murárstvo|Stavebné práce|Oprava bytov} {Trenčín|Považie|TN|Dubnica}} - 27 alternácií!!!
Dosiahnete tým hlavne to, že google zaindexuje váš vklad /zakaždým program vyprodukuje unikátnu kombináciu textov/ a tým pádom aj váha /sila,hodnota/ tohto odkazu je oveľa vyššia.

Inštrukcie: Cena: Zatiaľ čo SEO firmy od vás zoberú nepomerne viac za jednorázové vloženie webu do katalógov /cca 0,3 eura za katalóg/, tento program môžete používať neobmedzene, t.j. môžete vkladať aj vaše iné, tzv.podporné stránky: mikrosites /minisites/, web 2.0 prezentácie,môžete aj sprostredkovať službu vkladania do katalógov.
Automatické dekódovanie captche /ochrana proti spamu/ funguje cez službu de-captcher /nepovinné/.
Updates sú na rok zadarmo expedované štvrťročne.
PS:Zoznamy katalógov neposkytujeme vopred.
PS2:Pozrite si aj ďalšie naše programy.
Podrobnú video prezentáciu môžete vidieť kliknutím na obrázok vľavo /je pre slovenské katalógy avšak princíp je ten istý/.

Hodnotenia

(pozitivne 3 z 3)
johnny-various-photoshoots-johnny-depp-10951113-17
zmajoslav super - dodané všetko ešte aj z super bonusom :)
Smoking man.jpg
bodyfast som spokojný
profil 1.jpg
rauh1984 Nadmieru spokojný, veľká VĎAKA!
platba a komunikácia cez jaspravim garantuje obdržanie peňazí a faktúr do nákladov. :)

Inzeráty od najweb

Podobné inzeráty

Ja spravím PPP kampaň
Ja spravím PPP kampaň
€99 (2) fipsty
dodanie 10 dní
 
Seo optimalizácia pre Google
Seo optimalizácia pre Google
€70 (1) kasiopia
dodanie 30 dní
 
Databáza SK firiem 26 000
Databáza SK firiem 26 000
€6 (11) Databazy
dodanie 1 deň