Kto je Design, povedz nám niečo o sebe, čo robíš, kde žiješ?

Ahojte, volám sa Patrik mám 24 rokov a na jaspravim.sk predávam pod nickom "design". Žijem v Hurbanove, kde som si založil reklamnú agentúru, ktorá oslávi 1.1.2018 1 rok.

Na jaspravim.sk predávaš už 5. rok. Prečo si začal s predajom na Jaspravim.sk? Ako si sa k nemu dostal, čo ti dáva, v čom je pre teba spolupráca s Jaspravim unikátna?

Presne tak ako hovoríš, ubehlo už 5 rokov a zdá sa mi ako by to bolo nedávno. Ešte ako študent na strednej škole som si chcel čo to privyrobiť a tak som hľadal na nete. Dovtedy som však neveril, že aj cez internet sa dá zarábať. Jaspravim.sk som objavil takpovediac náhodou a tak som klikol na odkaz. Prezrel som si celú stránku, kto čo predáva, a bola tam možnosť aj predaja grafických prác, čo ma veľmi zaujala. Asi takým najväčším unikátom je, že sa tam registrujú kupujúci z rôzneho kúta Slovenska, ktorí chcú niečo ušetriť ale aj získať kvalitné služby. Neide tak len o lokálnych klientov vo vašom okolí. Ďalším unikátom je, že som dostal objednávky od veľkých firiem o ktorých by som ani nepovedal, že sa na jaspravim.sk registrujú. Páči sa mi, že aj tieto firmy hľadajú alternatívu lacnejšej kúpy a veľakrát to skončilo aj dlhodobou spoluprácou.

Máš nejakú zaujímavú skúsenosť alebo príhodu s jaspravim.sk, o ktorú by si sa chcel podeliť?

Samozrejme. Ak si nakloníte zákazníka na svoju stranu a je s vami spokojný a dôveruje vám, tak veľa krát sa stalo, že službu som dodal ešte pred dokončením a tak som mal na účte peniaze o niečo skôr, čo mi veľmi vyhovovalo :) máte o to väčšiu motiváciu pracovať.

Aké sú tvoje najbližšie plány do budúcna? Čomu sa venuješ, čo chystáš?

Plány do budúcna sa už takpovediac naplnili. Našiel som si tam externého grafika, ktorému zadávam menšie projekty, ktoré ja z časového hľadiska moc nestíham. Chystám predaj reklamných predmetov, tričiek, hrnčekov s vlastnou potlačou a veľkoformátovú tlač cez jaspravim.sk

Čo jedinečné by si o sebe chcel prezradiť?

Večer pri poháriku kvalitnej whiskey ide práca lepšie ... :)

Pozrite si ponuky od DESIGN TU

Ďalší predajcovia a kupujúci

avatar
Herculles Predaj na jaspravim.sk je pohodlný, rýchly a hlavne bezpečný.
avatar
catherine Na jaspravim.sk som začínala v roku 2011, najskôr to boli menšie preklady, neskôr výučba angličtiny cez Skype.
avatar
lukascech Jaspravim.sk používam kvôli jednoduchosti a flexibilite.
avatar
evolution Jaspravím je skvelé v tom, že nemusím prehľadávať celý slovenský internet a prezerať si desiatky web stránok, aby som našiel toho, koho hľadám.
avatar
CreaDesign Predávanie na Jaspravim hodnotím veľmi pozitívne, konkurencia je veľká preto sa snažím stále skvalitňovať svoje služby.
avatar
PatrikMaSSo Stránka je prehľadná, funkčná, všetko má svoj systém. Kupujúci môže bezpečne nakupovať.
avatar
lenLenka Sama na sebe bádam, ako som si obľúbila vymoženosť tejto doby - internet.
avatar
LubicaMackanicova Viem upliesť skoro všetko, stačí že pozriem na obrázok a viem to urobiť...
avatar
lubossito Na Jaspravim.sk sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
kooci Na Jaspravim sa mi predáva pohodlne a hlavne bezpečne z domova.
avatar
fernandobalogh Bol som zvedavý, tak som chcel vyskúšať ako portál jaspravim.sk funguje a...
avatar
Nadush Som veľmi rada, že som sa na jaspravim.sk prihlásila, pretože to bol jeden z najlepších krokov, ktoré som vôbec urobila
avatar
TomShare Výhodou tejto stránky je ponúkať svoje služby, produkty za vopred dohodnuté peniaze pomocou inzerátov a tak rozvíjať svoje skúsenosti.
avatar
Male_ficent Pracovať na jaspravim.sk je veľmi intuitívne. Všetky informácie, správy a nastavenia sú ľahko dostupné a prehľadné.
avatar
Tanierik123 Pracoval som už s nespočetným množstvom ľudí a zakladám si na tom, aby boli s mojou prácou spokojní. A práve jaspravim.sk mi dáva možnosť pracovať na zaujímavých projektoch, článkoch a so zaujímavými ľuďmi :)
avatar
Evuschka Aktívne fungujem cez portál jaspravim dosť krátko, ale hneď od začiatku prebiehala spolupráca prekvapivo dobre.
avatar
Z.K.Foxa Na jaspravim.sk pôsobí už dlhšie moja kamarátka a bývalá spolužiačka lenLenka, ktorá ma inšpirovala vytvoriť si účet a skúsiť aj takúto možnosť. 
avatar
binna Som tu od roku 2013 a za ten čas som sa vypracovala na profesionálnu virtuálnu asistentku.
avatar
simonvallas Veľmi oceňujem bezpečnosť a ochranu ako predávajúceho, tak i kupujúceho.
avatar
connar Všetkým, ktorí váhajú či používať jaspravim.sk môžem povedať len jedno, nemáte čo stratiť iba získať.
avatar
peterdruska Zatiaľ s tým nemám žiadne skúsenosti. Rozhodol som sa preto vyskúšať ponúknuť moje lektorské služby cez túto platformu. Sám som zvedavý, čo sa podarí dosiahnuť.
avatar
design Ešte ako študent na strednej škole som si chcel čo to privyrobiť a tak som hľadal na nete. Dovtedy som však neveril, že aj cez internet sa dá zarábať.
avatar
frido95 Povedal som si že to vyskúšam a kolotoč sa roztočil. Neskôr som si povedal že moju prácu rozšírim aj na český trh.
avatar
jacoboo Záujemcovia sú a som veľmi spokojný. Vždy sa niečo/niekto nájde. Mám plno referencií od spokojných zákazníkov a nikto sa nesťažoval, čo ma veľmi teší.
avatar
juhas96 Komunikácia s používateľmi na jaspravim.sk je na vysokej úrovni. Na základe mojej veľkej spokojnosti som stránku odporučil viacerým ľuďom.
avatar
pmlad Vo svojej práci tvorím vizuálne identity pre zaujímavé značky či už na poli printových médií alebo...
avatar
murinova Jsem matka na rodičovské dovolené, která se snaží alespoň minimálně zlepšit rodinný rozpočet.
avatar
mabru Ešte som nemal zlú skúsenosť a neprofesionalita sa dá spozorovať aj pri komunikácii s predajcom a aj podľa referencií.
avatar
Vladd Jaspravim.sk je skvelá stránka kde si človek svojou šikovnosťou môže pekne privyrobiť.
avatar
Chestofyl Popravde si spoluprácu s touto stránkou neviem vynachváliť. Je maximálne bezpečná a spoľahlivá.
avatar
nikkita Na jaspravim som najskôr začala nakupovať – blogové články pre svoj web. Keď pribudla možnosť predávať aj produkty, tak som sa nadšene pridala k predávajúcim.
avatar
nikki Musím pochváliť technickú podporu, nech sa vyskytol akýkoľvek problém, vždy mi rýchlo odpovedali a ochotne pomohli. Mohlo sa jednať aj o najmenšie maličkosti a nejasnosti, vždy som dostala odpoveď.
avatar
workoholicka Výhodou je, že môžem svoje služby ponúkať priamo z domu a pracovať v čase a objeme, ktorý mi vyhovuje.
avatar
pravavestba Nebojím sa tvrdiť, že práve tento portál má zásluhu v tom, že som sa našla v tom, čo ma baví a že sa vešteniu a konzultáciam venujem profesionálne ;)
avatar
Koubak Na začiatku som váhal vytvoriť inzerát, no keď som sa odhodlal, netrvalo dlho a prišla mi prvá objednávka.
avatar
vickievideo Stránku jaspravim.sk mi vlastne ukázala mamka, ktorá mi pomáhala tak pred troma rokmi hľadať brigádu.
avatar
annabiel Jaspravim sa mi zdalo ako dobrá voľba, pretože zgrupuje práve kreatívnych umelcov na jedno miesto a pomáha ich tvorbu medializovať.
avatar
Rocket Už sme sa párkrát popálili nekvalitne dodanou službou, ale našťastie jaspravim nechráni len predávajúceho, alebo aj nás ako kupujúceho, preto je riziko podnikania s jaspravim.sk minimálne.
avatar
Ewelin Vždy som chcela prácu, ktorá by ma skutočne napĺňala a Jaspravim mi z veľkej časti umožnilo tento sen naplniť.
avatar
Tamara K jaspravim.sk som sa prvýkrat dostala cez klienta, ktorý si želal tlmočnícku službu na biznis konferencii.
avatar
MarekDidak Zvyknem sem zavítať, keď potrebujem pomôcť s niečím, čo neviem spraviť sám a zároveň na danú službu nemám vyčlenený vysoký budget.

Chránime predajcu

Keď na Jaspravim dostane predajca objednávku, tak si môže byť istý, že peniaze sú už u Jaspravim v zábezpeke. Keď svoju prácu dodá a kupujúci je spokojný , peniaze mu budú vyplatené na jeho konto. Takto je zabezpečené, aby obe strany boli spokojné a bez rizika.