Kto je Herculles? Kto si a čo robíš?

Herculles, alebo vlastným menom Denis je "večným" študentom. Pochádzam z priľahlej dedinky neďaleko mesta spod Zobora, Nitry. Ako predajca sa špecializujem hlavne na kreatívnu tvorbu a písanie rôznorodých článkov. Písanie pre magazíny, otextovanie webov alebo iné činnosti spojené s čarom slova. Precíznosť a zároveň sebakritika je vždy tým, čo ma sprevádza pri písaní alebo tvorbe propagačných materiálov či textov. Vždy je možné sa posúvať vpred a preto aj každá práca sa dá vždy zdokonaliť. Na to tu priestor bude vždy. Verím však, že aj ďalšie skúsenosti na jaspravim.sk ma posunú ďalej rovnako ako aj štúdium žurnalistiky, ktoré mám v mojich plánoch. Okrem práce sa vo voľnom čase venujem hlavne cvičeniu. Je to moja vášeň, ktorá sa stala súčasťou môjho života. Ťažké váhy a posúvanie si limitov. Ako vravím, vždy je možné zlepšovať sa.

Ako si začínal? Ako sa ti predáva na jaspravim?

Priznávam sa, že na začiatku som bol trocha skeptický. Avšak, nebavilo ma už len škriabať zemiaky alebo sa usmievať ako pikolík na hostí v reštaurácii. Prácu s ľuďmi mám skutočne rád. Začiatky veru vôbec neboli ľahké. Nie som na portáli ešte tak dlho, no za krátky čas som bol pomerne spokojný s mojim výkonom. O to viac, že boli spokojní aj zákazníci. Prvá objednávka mi prišla možno mesiac od registrácie. Potom dlhšie nič, no a teraz som majster predajca. Je to čiastkový úspech, ale poteší to. Predaj na jaspravim.sk je pohodlný, rýchly a hlavne bezpečný. Ľudia, ktorý stoja za týmto projektom odvádzajú skvelú prácu. Celá myšlienka a spracovaný koncept je úžasný. Možnosti, ktoré vám ponúka sú skutočne široké.

Ako si sa dostal k jaspravim?

Ako som sa dostal k jaspravim.sk? V podstate ma na tento portál neupozornila žiadna reklama ani nejaký pútač. Jednoducho som hľadal brigádu a narazil som na ponuku písania pre magazín. Odkaz ma doviedol až sem a som za to vďačný. Ako študent si tu zarobím nejaké peniaze navyše a zároveň spoznám nových ľudí.

Čo by si zmenil na jaspravim?

Zmeny? Ako si tak všetko prechádzam, musím povedať, že nič konkrétne, čo by mi prekážalo som nenašiel. Ponuky, predaje, komunikácia. Všetko funguje tak ako má. Takisto aj reakcie personálu sú veľmi korektné a ochotné.

Ako bonus môžeš uviesť nejakú pikošku o sebe :).

To, čo robím, robím skutočne rád. Všetko do čoho dáva človek snahu, pochopenie a energiu za niečo stojí. Platí to aj pri práci, cvičení alebo v láske. Nikdy sa netreba vzdávať. Neúspech sa dá brať ako pád na dno, no odraziť sa z dna je správna cesta.

Ponuky od Herculles nájdeš TU.

Ďalší predajcovia a kupujúci

avatar
Ewelin Vždy som chcela prácu, ktorá by ma skutočne napĺňala a Jaspravim mi z veľkej časti umožnilo tento sen naplniť.
avatar
pravavestba Nebojím sa tvrdiť, že práve tento portál má zásluhu v tom, že som sa našla v tom, čo ma baví a že sa vešteniu a konzultáciam venujem profesionálne ;)
avatar
binna Som tu od roku 2013 a za ten čas som sa vypracovala na profesionálnu virtuálnu asistentku.
avatar
Vladd Jaspravim.sk je skvelá stránka kde si človek svojou šikovnosťou môže pekne privyrobiť.
avatar
frido95 Povedal som si že to vyskúšam a kolotoč sa roztočil. Neskôr som si povedal že moju prácu rozšírim aj na český trh.
avatar
kooci Na Jaspravim sa mi predáva pohodlne a hlavne bezpečne z domova.
avatar
LubicaMackanicova Viem upliesť skoro všetko, stačí že pozriem na obrázok a viem to urobiť...
avatar
Chestofyl Popravde si spoluprácu s touto stránkou neviem vynachváliť. Je maximálne bezpečná a spoľahlivá.
avatar
mabru Ešte som nemal zlú skúsenosť a neprofesionalita sa dá spozorovať aj pri komunikácii s predajcom a aj podľa referencií.
avatar
fernandobalogh Bol som zvedavý, tak som chcel vyskúšať ako portál jaspravim.sk funguje a...
avatar
catherine Na jaspravim.sk som začínala v roku 2011, najskôr to boli menšie preklady, neskôr výučba angličtiny cez Skype.
avatar
Nadush Som veľmi rada, že som sa na jaspravim.sk prihlásila, pretože to bol jeden z najlepších krokov, ktoré som vôbec urobila
avatar
peterdruska Zatiaľ s tým nemám žiadne skúsenosti. Rozhodol som sa preto vyskúšať ponúknuť moje lektorské služby cez túto platformu. Sám som zvedavý, čo sa podarí dosiahnuť.
avatar
murinova Jsem matka na rodičovské dovolené, která se snaží alespoň minimálně zlepšit rodinný rozpočet.
avatar
juhas96 Komunikácia s používateľmi na jaspravim.sk je na vysokej úrovni. Na základe mojej veľkej spokojnosti som stránku odporučil viacerým ľuďom.
avatar
workoholicka Výhodou je, že môžem svoje služby ponúkať priamo z domu a pracovať v čase a objeme, ktorý mi vyhovuje.
avatar
lenLenka Sama na sebe bádam, ako som si obľúbila vymoženosť tejto doby - internet.
avatar
Tanierik123 Pracoval som už s nespočetným množstvom ľudí a zakladám si na tom, aby boli s mojou prácou spokojní. A práve jaspravim.sk mi dáva možnosť pracovať na zaujímavých projektoch, článkoch a so zaujímavými ľuďmi :)
avatar
Male_ficent Pracovať na jaspravim.sk je veľmi intuitívne. Všetky informácie, správy a nastavenia sú ľahko dostupné a prehľadné.
avatar
connar Všetkým, ktorí váhajú či používať jaspravim.sk môžem povedať len jedno, nemáte čo stratiť iba získať.
avatar
Koubak Na začiatku som váhal vytvoriť inzerát, no keď som sa odhodlal, netrvalo dlho a prišla mi prvá objednávka.
avatar
pmlad Vo svojej práci tvorím vizuálne identity pre zaujímavé značky či už na poli printových médií alebo...
avatar
lubossito Na Jaspravim.sk sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
PatrikMaSSo Stránka je prehľadná, funkčná, všetko má svoj systém. Kupujúci môže bezpečne nakupovať.
avatar
MarekDidak Zvyknem sem zavítať, keď potrebujem pomôcť s niečím, čo neviem spraviť sám a zároveň na danú službu nemám vyčlenený vysoký budget.
avatar
TomShare Výhodou tejto stránky je ponúkať svoje služby, produkty za vopred dohodnuté peniaze pomocou inzerátov a tak rozvíjať svoje skúsenosti.
avatar
Z.K.Foxa Na jaspravim.sk pôsobí už dlhšie moja kamarátka a bývalá spolužiačka lenLenka, ktorá ma inšpirovala vytvoriť si účet a skúsiť aj takúto možnosť. 
avatar
nikkita Na jaspravim som najskôr začala nakupovať – blogové články pre svoj web. Keď pribudla možnosť predávať aj produkty, tak som sa nadšene pridala k predávajúcim.
avatar
lukascech Jaspravim.sk používam kvôli jednoduchosti a flexibilite.
avatar
jacoboo Záujemcovia sú a som veľmi spokojný. Vždy sa niečo/niekto nájde. Mám plno referencií od spokojných zákazníkov a nikto sa nesťažoval, čo ma veľmi teší.
avatar
Rocket Už sme sa párkrát popálili nekvalitne dodanou službou, ale našťastie jaspravim nechráni len predávajúceho, alebo aj nás ako kupujúceho, preto je riziko podnikania s jaspravim.sk minimálne.
avatar
simonvallas Veľmi oceňujem bezpečnosť a ochranu ako predávajúceho, tak i kupujúceho.
avatar
vickievideo Stránku jaspravim.sk mi vlastne ukázala mamka, ktorá mi pomáhala tak pred troma rokmi hľadať brigádu.
avatar
evolution Jaspravím je skvelé v tom, že nemusím prehľadávať celý slovenský internet a prezerať si desiatky web stránok, aby som našiel toho, koho hľadám.
avatar
nikki Musím pochváliť technickú podporu, nech sa vyskytol akýkoľvek problém, vždy mi rýchlo odpovedali a ochotne pomohli. Mohlo sa jednať aj o najmenšie maličkosti a nejasnosti, vždy som dostala odpoveď.
avatar
CreaDesign Predávanie na Jaspravim hodnotím veľmi pozitívne, konkurencia je veľká preto sa snažím stále skvalitňovať svoje služby.
avatar
design Ešte ako študent na strednej škole som si chcel čo to privyrobiť a tak som hľadal na nete. Dovtedy som však neveril, že aj cez internet sa dá zarábať.
avatar
Evuschka Aktívne fungujem cez portál jaspravim dosť krátko, ale hneď od začiatku prebiehala spolupráca prekvapivo dobre.
avatar
Tamara K jaspravim.sk som sa prvýkrat dostala cez klienta, ktorý si želal tlmočnícku službu na biznis konferencii.
avatar
annabiel Jaspravim sa mi zdalo ako dobrá voľba, pretože zgrupuje práve kreatívnych umelcov na jedno miesto a pomáha ich tvorbu medializovať.
avatar
Herculles Predaj na jaspravim.sk je pohodlný, rýchly a hlavne bezpečný.