Predstavujeme Jacoboo-a

Jacoboo je študent gymnázia, ktorý sa špecializuje na písanie PR-článkov, recenzií, blogov, článkov, kontrole rôznych prác po pravopisnej či štylistickej stránke a rôznym iným činnostiam, ktoré kupujúci potrebujú. Na Jaspravim.sk si našiel ako študent jednoduchší zdroj príjmu pričom využil svoj čas strávený na PC namiesto brigády pod horúcim slnkom.

Ako si sa dostal k Jaspravim.sk?

O tejto stránke som sa dozvedel zvláštnou zhodou náhod. Nebolo tu ešte tak veľa ľudí, ale tuším, že som sa na tento portál dostal prostredníctvom Facebook-u. Odvtedy som si zarobil veľmi slušnú sumu, ktorá mi určite pomôže na vysokej škole. Plánujem to použiť na jazykový pobyt na Malte. Keďže som študent, peniaze sa vždy zídu a každý sa chce čo najskôr osamostatniť od rodičov, tak som rozmýšľal nad tým, aká pracovná činnosť by bola pre mňa najefektívnejšia, a pritom by mi nenarúšala môj harmonogram školy. Vylúčil som roznos letákov, či brigády v hypermarketoch za pár drobných a v tom období som narazil na tento portál jaspravim.sk. Bol to ako zázrak z nebies?! :D Kde som mohol využiť svoje vedomosti v praxi, pracovať doma, za lepšiu sumu a bezpečne bez vyššej fyzickej námahy a stresu. Pritom som v pohode, stíham školu i zarábať :)

Ako sa ti predáva na jaspravim.sk?

Na Jaspravim.sk sa mi predáva veľmi dobre. Záujemcovia sú a som veľmi spokojný. Vždy sa niečo/niekto nájde. Mám plno referencií od spokojných zákazníkov a nikto sa nesťažoval, čo ma veľmi teší. Bodaj by nie, prácu vždy odovzdám na 100%, aby bol kupujúci spokojný. Určite to odporúčam mladým, ktorí majú čo ponúknuť a hľadajú nejakú formu zárobku a nemajú chuť roznášať letáky po sídliskách.

Ponuky od JACOBOO TU

Ďalší predajcovia a kupujúci

avatar
jacoboo Záujemcovia sú a som veľmi spokojný. Vždy sa niečo/niekto nájde. Mám plno referencií od spokojných zákazníkov a nikto sa nesťažoval, čo ma veľmi teší.
avatar
frido95 Povedal som si že to vyskúšam a kolotoč sa roztočil. Neskôr som si povedal že moju prácu rozšírim aj na český trh.
avatar
JanoM Oceňujem prehľadnosť a pestrosť webu, čím sa zároveň skvalitňujú ponúkané produkty.
avatar
daniellita Jaspravim odporúčam - tak začínajúcim, ako aj profíkom.
avatar
juhas96 Komunikácia s používateľmi na jaspravim.sk je na vysokej úrovni. Na základe mojej veľkej spokojnosti som stránku odporučil viacerým ľuďom.
avatar
Ewelin Vždy som chcela prácu, ktorá by ma skutočne napĺňala a Jaspravim mi z veľkej časti umožnilo tento sen naplniť.
avatar
CreaDesign Predávanie na Jaspravim hodnotím veľmi pozitívne, konkurencia je veľká preto sa snažím stále skvalitňovať svoje služby.
avatar
kouckajanette Dokážem cez jaspravim.sk spolupracovať s ľuďmi aj na ďiaľku.
avatar
simonvallas Veľmi oceňujem bezpečnosť a ochranu ako predávajúceho, tak i kupujúceho.
avatar
severjuh Klienti mi napíšu ich predstavu a môžem sa pustiť do realizácie. Oceňujem stručnosť a prehľadnosť stránky.
avatar
kooci Na Jaspravim sa mi predáva pohodlne a hlavne bezpečne z domova.
avatar
MarekDidak Zvyknem sem zavítať, keď potrebujem pomôcť s niečím, čo neviem spraviť sám a zároveň na danú službu nemám vyčlenený vysoký budget.
avatar
Tanierik123 Pracoval som už s nespočetným množstvom ľudí a zakladám si na tom, aby boli s mojou prácou spokojní. A práve jaspravim.sk mi dáva možnosť pracovať na zaujímavých projektoch, článkoch a so zaujímavými ľuďmi :)
avatar
Vladd Jaspravim.sk je skvelá stránka kde si človek svojou šikovnosťou môže pekne privyrobiť.
avatar
bestranger Nemusím sa báť o to, že mi niekto nezaplatí, kedže je tu platba vopred.
avatar
binna Som tu od roku 2013 a za ten čas som sa vypracovala na profesionálnu virtuálnu asistentku.
avatar
Male_ficent Pracovať na jaspravim.sk je veľmi intuitívne. Všetky informácie, správy a nastavenia sú ľahko dostupné a prehľadné.
avatar
murinova Jsem matka na rodičovské dovolené, která se snaží alespoň minimálně zlepšit rodinný rozpočet.
avatar
lenLenka Sama na sebe bádam, ako som si obľúbila vymoženosť tejto doby - internet.
avatar
design Po týždni som dostal prvú objednávku a už to šlo.
avatar
TomShare Výhodou tejto stránky je ponúkať svoje služby, produkty za vopred dohodnuté peniaze pomocou inzerátov a tak rozvíjať svoje skúsenosti.
avatar
lukascech Jaspravim.sk používam kvôli jednoduchosti a flexibilite.
avatar
mabru Ešte som nemal zlú skúsenosť a neprofesionalita sa dá spozorovať aj pri komunikácii s predajcom a aj podľa referencií.
avatar
PatrikMaSSo Stránka je prehľadná, funkčná, všetko má svoj systém. Kupujúci môže bezpečne nakupovať.
avatar
Chestofyl Popravde si spoluprácu s touto stránkou neviem vynachváliť. Je maximálne bezpečná a spoľahlivá.
avatar
JooJoo Predáva sa mi skvelo. Systém vytvorený týmto portálom je jednoduchý, priehľadný a hlavne bezpečný pre obe strany.
avatar
nikki Musím pochváliť technickú podporu, nech sa vyskytol akýkoľvek problém, vždy mi rýchlo odpovedali a ochotne pomohli. Mohlo sa jednať aj o najmenšie maličkosti a nejasnosti, vždy som dostala odpoveď.
avatar
Tamara K jaspravim.sk som sa prvýkrat dostala cez klienta, ktorý si želal tlmočnícku službu na biznis konferencii.
avatar
Koubak Na začiatku som váhal vytvoriť inzerát, no keď som sa odhodlal, netrvalo dlho a prišla mi prvá objednávka.
avatar
Herculles Predaj na jaspravim.sk je pohodlný, rýchly a hlavne bezpečný.
avatar
evolution Jaspravím je skvelé v tom, že nemusím prehľadávať celý slovenský internet a prezerať si desiatky web stránok, aby som našiel toho, koho hľadám.
avatar
connar Všetkým, ktorí váhajú či používať jaspravim.sk môžem povedať len jedno, nemáte čo stratiť iba získať.
avatar
pravavestba Nebojím sa tvrdiť, že práve tento portál má zásluhu v tom, že som sa našla v tom, čo ma baví a že sa vešteniu a konzultáciam venujem profesionálne ;)

Chránime predajcu

Keď na Jaspravim dostane predajca objednávku, tak si môže byť istý, že peniaze sú už u Jaspravim v zábezpeke. Keď svoju prácu dodá a kupujúci je spokojný , peniaze mu budú vyplatené na jeho konto. Takto je zabezpečené, aby obe strany boli spokojné a bez rizika.