Kto je Nikkita?

Ahojte, volám sa Veronika Bošková, pochádzam z Bratislavy a aj tu žijem. Som dušou tvorca a hlavou marketér. Venujem sa handmade tvorbe a tiež handmade podnikaniu. Milujem pekné veci, som veľmi vizuálne založená a s tým súvisí aj moje pôsobenie. 

Ako si začínala? Ako sa ti predáva na jaspravim.sk?

Na jaspravim som najskôr začala nakupovať – blogové články pre svoj web. Keď pribudla možnosť predávať aj produkty, tak som sa nadšene pridala k predávajúcim. Popri tom však stále nakupujem – naposledy som tu našla výborného strihača pre svoje rozhovory, ktoré s tvorcami natáčam. 

Ako si sa dostala k jaspravim.sk?

Jaspravim som objavila vďaka CEO, Mirke Števkovej, ktorá má neuveriteľnú energiu. Stretli sme sa na školení a rozprávala o jaspravim s takým nadšením, že som to hneď musela preskúmať.

Čo by si zmenila na jaspravim.sk?

Myslím si, že jaspravim je ojedinelý project, pre mikroprácu úplne idálny. Možno by som zmenila len automatické potvrdzovanie dodania služby - niekedy sa v procese môže udiať niečo nepredvídateľné - dlhšie sa uploaduje video, zabudneš dodať všetky podklady.... 

Prezradíš nám o sebe nejakú zaujímavosť?

Som autorkou prvej slovenskej knihy o handmade podnikaní, ktorá práve vychádza. Táto téma mi je veľmi blízka a prednášam o nej na konferenciách a robím workshopy. Tak som sa rozhodla, že svoje dlhoročné skúsenosti zužitkujem v knižke, ktorá verím, že môže pomôcť mnohým ľuďom. A vychádza aj s diárom, ktorý je skvelým doplnkom pri plánovaní svojho handmade podnikania.

Nájdeš ju tu: odkaz

Ďalší predajcovia a kupujúci

avatar
frido95 Povedal som si že to vyskúšam a kolotoč sa roztočil. Neskôr som si povedal že moju prácu rozšírim aj na český trh.
avatar
Chestofyl Popravde si spoluprácu s touto stránkou neviem vynachváliť. Je maximálne bezpečná a spoľahlivá.
avatar
Vladd Jaspravim.sk je skvelá stránka kde si človek svojou šikovnosťou môže pekne privyrobiť.
avatar
MarekDidak Zvyknem sem zavítať, keď potrebujem pomôcť s niečím, čo neviem spraviť sám a zároveň na danú službu nemám vyčlenený vysoký budget.
avatar
pmlad Vo svojej práci tvorím vizuálne identity pre zaujímavé značky či už na poli printových médií alebo...
avatar
connar Všetkým, ktorí váhajú či používať jaspravim.sk môžem povedať len jedno, nemáte čo stratiť iba získať.
avatar
binna Som tu od roku 2013 a za ten čas som sa vypracovala na profesionálnu virtuálnu asistentku.
avatar
LubicaMackanicova Viem upliesť skoro všetko, stačí že pozriem na obrázok a viem to urobiť...
avatar
jacoboo Záujemcovia sú a som veľmi spokojný. Vždy sa niečo/niekto nájde. Mám plno referencií od spokojných zákazníkov a nikto sa nesťažoval, čo ma veľmi teší.
avatar
evolution Jaspravím je skvelé v tom, že nemusím prehľadávať celý slovenský internet a prezerať si desiatky web stránok, aby som našiel toho, koho hľadám.
avatar
peterdruska Zatiaľ s tým nemám žiadne skúsenosti. Rozhodol som sa preto vyskúšať ponúknuť moje lektorské služby cez túto platformu. Sám som zvedavý, čo sa podarí dosiahnuť.
avatar
juhas96 Komunikácia s používateľmi na jaspravim.sk je na vysokej úrovni. Na základe mojej veľkej spokojnosti som stránku odporučil viacerým ľuďom.
avatar
Tamara K jaspravim.sk som sa prvýkrat dostala cez klienta, ktorý si želal tlmočnícku službu na biznis konferencii.
avatar
Evuschka Aktívne fungujem cez portál jaspravim dosť krátko, ale hneď od začiatku prebiehala spolupráca prekvapivo dobre.
avatar
pravavestba Nebojím sa tvrdiť, že práve tento portál má zásluhu v tom, že som sa našla v tom, čo ma baví a že sa vešteniu a konzultáciam venujem profesionálne ;)
avatar
lenLenka Sama na sebe bádam, ako som si obľúbila vymoženosť tejto doby - internet.
avatar
fernandobalogh Bol som zvedavý, tak som chcel vyskúšať ako portál jaspravim.sk funguje a...
avatar
Z.K.Foxa Na jaspravim.sk pôsobí už dlhšie moja kamarátka a bývalá spolužiačka lenLenka, ktorá ma inšpirovala vytvoriť si účet a skúsiť aj takúto možnosť. 
avatar
lubossito Na Jaspravim.sk sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
murinova Jsem matka na rodičovské dovolené, která se snaží alespoň minimálně zlepšit rodinný rozpočet.
avatar
Rocket Už sme sa párkrát popálili nekvalitne dodanou službou, ale našťastie jaspravim nechráni len predávajúceho, alebo aj nás ako kupujúceho, preto je riziko podnikania s jaspravim.sk minimálne.
avatar
catherine Na jaspravim.sk som začínala v roku 2011, najskôr to boli menšie preklady, neskôr výučba angličtiny cez Skype.
avatar
Male_ficent Pracovať na jaspravim.sk je veľmi intuitívne. Všetky informácie, správy a nastavenia sú ľahko dostupné a prehľadné.
avatar
annabiel Jaspravim sa mi zdalo ako dobrá voľba, pretože zgrupuje práve kreatívnych umelcov na jedno miesto a pomáha ich tvorbu medializovať.
avatar
design Ešte ako študent na strednej škole som si chcel čo to privyrobiť a tak som hľadal na nete. Dovtedy som však neveril, že aj cez internet sa dá zarábať.
avatar
Herculles Predaj na jaspravim.sk je pohodlný, rýchly a hlavne bezpečný.
avatar
Nadush Som veľmi rada, že som sa na jaspravim.sk prihlásila, pretože to bol jeden z najlepších krokov, ktoré som vôbec urobila
avatar
nikkita Na jaspravim som najskôr začala nakupovať – blogové články pre svoj web. Keď pribudla možnosť predávať aj produkty, tak som sa nadšene pridala k predávajúcim.
avatar
Tanierik123 Pracoval som už s nespočetným množstvom ľudí a zakladám si na tom, aby boli s mojou prácou spokojní. A práve jaspravim.sk mi dáva možnosť pracovať na zaujímavých projektoch, článkoch a so zaujímavými ľuďmi :)
avatar
Koubak Na začiatku som váhal vytvoriť inzerát, no keď som sa odhodlal, netrvalo dlho a prišla mi prvá objednávka.
avatar
CreaDesign Predávanie na Jaspravim hodnotím veľmi pozitívne, konkurencia je veľká preto sa snažím stále skvalitňovať svoje služby.
avatar
simonvallas Veľmi oceňujem bezpečnosť a ochranu ako predávajúceho, tak i kupujúceho.
avatar
TomShare Výhodou tejto stránky je ponúkať svoje služby, produkty za vopred dohodnuté peniaze pomocou inzerátov a tak rozvíjať svoje skúsenosti.
avatar
workoholicka Výhodou je, že môžem svoje služby ponúkať priamo z domu a pracovať v čase a objeme, ktorý mi vyhovuje.
avatar
Ewelin Vždy som chcela prácu, ktorá by ma skutočne napĺňala a Jaspravim mi z veľkej časti umožnilo tento sen naplniť.
avatar
nikki Musím pochváliť technickú podporu, nech sa vyskytol akýkoľvek problém, vždy mi rýchlo odpovedali a ochotne pomohli. Mohlo sa jednať aj o najmenšie maličkosti a nejasnosti, vždy som dostala odpoveď.
avatar
kooci Na Jaspravim sa mi predáva pohodlne a hlavne bezpečne z domova.
avatar
mabru Ešte som nemal zlú skúsenosť a neprofesionalita sa dá spozorovať aj pri komunikácii s predajcom a aj podľa referencií.
avatar
lukascech Jaspravim.sk používam kvôli jednoduchosti a flexibilite.