Kto je simonvallas?

V prvom rade som veľmi kreatívny človek a na jaspravim.sk pracujem ako profesionálny prekladateľ z/do anglického jazyka. Tento odbor mám aj vyštudovaný a práca v rámci prekladov nie je len mojim zamestnaním, ale i vášňou. Kladiem obrovský dôraz na spokojnosť mojich klientov, čoho výsledkom sú ich skvelé hodnotenia mojej práce. Profesionalita, spoľahlivosť, kvalita a, pokiaľ je to možné, neodkladanie vecí na zajtra - to sú veci, ktoré najvýstižnejšie charakterizujú moju prácu.

Ako som spoznal jaspravim.sk?

Na stránku jaspravim.sk som náhodne natrafil na internete ešte v roku 2013, avšak aktívne som na nej začal ponúkať svoje služby v marci 2015. Ako som už uviedol, zakladám si na profesionalite a kvalite mojich služieb. To mi v priebehu niekoľkých dní prinieslo odmenu v podobe prvého odznaku kvality Kvalitný predajca na jaspravim.sk. V usilovnosti som nepoľavil a o niekoľko týždňov som získal už druhý odznak kvality Profi predajca na jaspravim.sk, na čo som aj patrične hrdý. Verím, že čoskoro svojimi prekladateľskými službami pomôžem aj iným klientom a tým dosiahnem na tretí odznak kvality, ktorého získanie je už veľmi blízko.

Ako sa ti predáva?

Na jaspravim.sk sa mi predáva vynikajúco. Veľmi oceňujem bezpečnosť a ochranu ako predávajúceho, tak i kupujúceho. Takisto mi veľmi pomáha možnosť vytvorenia "ponuky na mieru", kvôli špecifickým požiadavkám mojich zákazníkov. Vďaka tejto službe sa vždy vieme dohodnúť na konkrétnych podmienkach a obe strany sú vždy spokojné.

Pokiaľ budú noví záujemcovia o preklad váhať nad tým, či si vybrať práve moje služby, môžem ich už vopred uistiť, že ich texty budú zaručene v dobrých rukách. Každému klientovi i textu venujem dostatočnú pozornosť a preto sa žiaden zákazník nemusí v rámci mojich prekladateľských služieb báť, že by bol preklad ich textu nekvalitný alebo odfláknutý.


Ponuky od simonvallas nájdeš tu: link.

Ďalší predajcovia a kupujúci

avatar
CreaDesign Predávanie na Jaspravim hodnotím veľmi pozitívne, konkurencia je veľká preto sa snažím stále skvalitňovať svoje služby.
avatar
Evuschka Aktívne fungujem cez portál jaspravim dosť krátko, ale hneď od začiatku prebiehala spolupráca prekvapivo dobre.
avatar
workoholicka Výhodou je, že môžem svoje služby ponúkať priamo z domu a pracovať v čase a objeme, ktorý mi vyhovuje.
avatar
pmlad Vo svojej práci tvorím vizuálne identity pre zaujímavé značky či už na poli printových médií alebo...
avatar
juhas96 Komunikácia s používateľmi na jaspravim.sk je na vysokej úrovni. Na základe mojej veľkej spokojnosti som stránku odporučil viacerým ľuďom.
avatar
murinova Jsem matka na rodičovské dovolené, která se snaží alespoň minimálně zlepšit rodinný rozpočet.
avatar
Ewelin Vždy som chcela prácu, ktorá by ma skutočne napĺňala a Jaspravim mi z veľkej časti umožnilo tento sen naplniť.
avatar
design Ešte ako študent na strednej škole som si chcel čo to privyrobiť a tak som hľadal na nete. Dovtedy som však neveril, že aj cez internet sa dá zarábať.
avatar
nikkita Na jaspravim som najskôr začala nakupovať – blogové články pre svoj web. Keď pribudla možnosť predávať aj produkty, tak som sa nadšene pridala k predávajúcim.
avatar
Chestofyl Popravde si spoluprácu s touto stránkou neviem vynachváliť. Je maximálne bezpečná a spoľahlivá.
avatar
Rocket Už sme sa párkrát popálili nekvalitne dodanou službou, ale našťastie jaspravim nechráni len predávajúceho, alebo aj nás ako kupujúceho, preto je riziko podnikania s jaspravim.sk minimálne.
avatar
Herculles Predaj na jaspravim.sk je pohodlný, rýchly a hlavne bezpečný.
avatar
annabiel Jaspravim sa mi zdalo ako dobrá voľba, pretože zgrupuje práve kreatívnych umelcov na jedno miesto a pomáha ich tvorbu medializovať.
avatar
lukascech Jaspravim.sk používam kvôli jednoduchosti a flexibilite.
avatar
mabru Ešte som nemal zlú skúsenosť a neprofesionalita sa dá spozorovať aj pri komunikácii s predajcom a aj podľa referencií.
avatar
frido95 Povedal som si že to vyskúšam a kolotoč sa roztočil. Neskôr som si povedal že moju prácu rozšírim aj na český trh.
avatar
Z.K.Foxa Na jaspravim.sk pôsobí už dlhšie moja kamarátka a bývalá spolužiačka lenLenka, ktorá ma inšpirovala vytvoriť si účet a skúsiť aj takúto možnosť. 
avatar
catherine Na jaspravim.sk som začínala v roku 2011, najskôr to boli menšie preklady, neskôr výučba angličtiny cez Skype.
avatar
binna Som tu od roku 2013 a za ten čas som sa vypracovala na profesionálnu virtuálnu asistentku.
avatar
peterdruska Zatiaľ s tým nemám žiadne skúsenosti. Rozhodol som sa preto vyskúšať ponúknuť moje lektorské služby cez túto platformu. Sám som zvedavý, čo sa podarí dosiahnuť.
avatar
lenLenka Sama na sebe bádam, ako som si obľúbila vymoženosť tejto doby - internet.
avatar
Nadush Som veľmi rada, že som sa na jaspravim.sk prihlásila, pretože to bol jeden z najlepších krokov, ktoré som vôbec urobila
avatar
MarekDidak Zvyknem sem zavítať, keď potrebujem pomôcť s niečím, čo neviem spraviť sám a zároveň na danú službu nemám vyčlenený vysoký budget.
avatar
evolution Jaspravím je skvelé v tom, že nemusím prehľadávať celý slovenský internet a prezerať si desiatky web stránok, aby som našiel toho, koho hľadám.
avatar
nikki Musím pochváliť technickú podporu, nech sa vyskytol akýkoľvek problém, vždy mi rýchlo odpovedali a ochotne pomohli. Mohlo sa jednať aj o najmenšie maličkosti a nejasnosti, vždy som dostala odpoveď.
avatar
Male_ficent Pracovať na jaspravim.sk je veľmi intuitívne. Všetky informácie, správy a nastavenia sú ľahko dostupné a prehľadné.
avatar
LubicaMackanicova Viem upliesť skoro všetko, stačí že pozriem na obrázok a viem to urobiť...
avatar
lubossito Na Jaspravim.sk sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
connar Všetkým, ktorí váhajú či používať jaspravim.sk môžem povedať len jedno, nemáte čo stratiť iba získať.
avatar
Koubak Na začiatku som váhal vytvoriť inzerát, no keď som sa odhodlal, netrvalo dlho a prišla mi prvá objednávka.
avatar
Vladd Jaspravim.sk je skvelá stránka kde si človek svojou šikovnosťou môže pekne privyrobiť.
avatar
jacoboo Záujemcovia sú a som veľmi spokojný. Vždy sa niečo/niekto nájde. Mám plno referencií od spokojných zákazníkov a nikto sa nesťažoval, čo ma veľmi teší.
avatar
fernandobalogh Bol som zvedavý, tak som chcel vyskúšať ako portál jaspravim.sk funguje a...
avatar
simonvallas Veľmi oceňujem bezpečnosť a ochranu ako predávajúceho, tak i kupujúceho.
avatar
TomShare Výhodou tejto stránky je ponúkať svoje služby, produkty za vopred dohodnuté peniaze pomocou inzerátov a tak rozvíjať svoje skúsenosti.
avatar
Tanierik123 Pracoval som už s nespočetným množstvom ľudí a zakladám si na tom, aby boli s mojou prácou spokojní. A práve jaspravim.sk mi dáva možnosť pracovať na zaujímavých projektoch, článkoch a so zaujímavými ľuďmi :)
avatar
Tamara K jaspravim.sk som sa prvýkrat dostala cez klienta, ktorý si želal tlmočnícku službu na biznis konferencii.
avatar
pravavestba Nebojím sa tvrdiť, že práve tento portál má zásluhu v tom, že som sa našla v tom, čo ma baví a že sa vešteniu a konzultáciam venujem profesionálne ;)
avatar
kooci Na Jaspravim sa mi predáva pohodlne a hlavne bezpečne z domova.