NEDUSTE TO V SEBE - Budem rada Vašou koučkou - majka_koucka

majka_koucka

Malá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezda
majka_koucka

majka_koucka

● offline
Objavenie koučingu pre mňa znamenalo nájsť svoju vlastnú, osobnú misiu. Na univerzite som vyštudovala odbor sociálna práca a už počas štúdia som sa zaoberala poradenstvom pre týrané ženy, pre ľudí po výkone trestu odňatia slobody či pre mládež z detských domovov. Pozitívne spätné väzby ma upevnili v tom, aby som rozvíjala túto činnosť a tak poskytla pomoc ďalším ľuďom. Viac rokov som pôsobila v zahraničí (Turecko, Grécko, Anglicko, Tunisko), kde som mala možnosť pracovať s rôznymi typmi ľudí, spoznať iný pohľad na život a naučiť sa vnímať každého človeka ako individualitu a jedinečnú osobnosť. Zistila som, že väčšina ľudí nepotrebuje priame vedenie ani rady, ale skôr osobnostný rozvoj, veľa motivácie a inšpirácie. Nepotrebujú experta, ktorý dáva knižné návody, a tony odbornej literatúry ale človeka, s ktorým majú rovnocenný vzťah a vedú otvorený dialóg. Dnes, po úspešnom absolvovaní medzinárodne akreditovaného kurzu koučingu a ďalších výcvikov, využívam svoje osobné a pracovné skúsenosti ako Life kouč (životný tréner) a vo forme konzultácií vediem svojich klientov na ceste od problémov k ich riešeniam. Naďalej kladiem dôraz na neustály osobnostný rozvoj a vzdelávanie v oblasti koučingu. Nájdete ma na webe coachingtime.sk Sedenia odporúčam všetkým tým, ktorí sa neboja prijať pomoc, a popracovať si na sebe… Mgr. Mária Fröhlich, Ltc.
krajinaSpojené štáty aktívny naposledy04. 06. 2019 registrácia24.09.2014 hodnotenie 100% aktívne objednávky0 predaje1 1 04.06.2019

Služby od majka_koucka

( pozitívne 1 z 1 )
Simily
Koučing s Majkou mi pomohol vniesť uchopiteľnosť do situácie, ktorú som riešila a pomohol mi nastaviť si konkrétne kroky, ktoré v tom môžem podniknúť.
7. Máj 2015, 14:25
Malá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezda