- MarekDidak

MarekDidak

Malá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezda
MarekDidak

MarekDidak

● offline
#Marketing #Business #Sport #Travelling #Family ... my world in five words
krajinaSlovensko registrácia08.10.2012 hodnotenie nebolo hodnotené aktívne objednávky0 predaje0 0 31.10.2018

Služby od MarekDidak

( pozitívne 0 z 0 )

Kto je Marek Didák?


Zakladateľ a kreatívny riaditeľ digitálnej agentúry Hype. Tiež vášnivý fanúšik kvalitného marketingu, ktorý nemá problém pochváliť konkurenciu za dobre odvedenú prácu. Okrem toho amatérsky športovec, príležitostný cestovateľ a čerstvý otec. Ale zo všetkého najviac človek, ktorý miluje život a neznáša ľudskú hlúposť.

Ako si začínal?


Moje marketingové začiatky siahajú zhruba do roku 2010, keď som ešte popri bývalom zamestnaní ako freelancer experimentoval so social media marketingom. Postupne som sa preorientoval na širší záber online marketingu, robil konzultanta pre niekoľko menších spoločností a dostal sa do startupovej scény, kde som pomáhal s rozbehom viacerých firiem. Medzi nimi aj jedného z väčších slovenských startupov Youstice. 
Po určitom čase a nadobudnutých skúsenostiach som sa rozhodol, založím vlastnú agentúru, ktorá bude čerpať z najnovších zahraničných marketingových trendov. Dnes mám pocit, že sa nám to celkom slušne darí :)

Ako som sa dostal k jaspravim.sk?


Na portál jaspravim.sk som narazil okolo roku 2012. Zaujal ma a tak som si tu rovno vytvoril profil. Napriek tomu, že som cez jaspravim nikdy aktívne nepredával, o pár rokov som si na tento šikovný slovenský portálik spomenul. 
Bolo to v čase, keď som rozbiehal agentúru a potreboval som narýchlo preložiť krátky text do nemčiny. Za pár "šušňov" som dostal kvalitne odvedenú prácu a to ma veľmi milo prekvapilo. Preto sem zvyknem zavítať aj teraz, keď potrebujem pomôcť s niečím, čo neviem spraviť sám a zároveň na danú službu nemám vyčlenený vysoký budget.

Tu sú inzeráty od MarekDidak