Ja Vám dohodnem stretnutie za 245kč - MichaelaKovacova

MichaelaKovacova

avatar
Sprostredkovala som cez telefón za 4 roky praxe predaje za vyše 250000 eur. To je dokopy navolaných 4600 hodín. Urobených vyše 50 call scriptov pre rôzne odvetvia. Venujem sa marketingu a komunikácií so zákazníkmi 4 roky, pracovala som v telemarketingu, kde som získala skúsenosti s predajom. Predávala som najrôznejšie tovary a služby ako paušály, potom priemyselné umývacie stroje, reklamné služby, finančné služby, GPS zabezpečenie a navigácie. Pomohla som aj predaju v Mary Kay, Herbalife, kancelárskym potrebám, bio zubným kefkám, online objednávkovým systémom pre hotely a reštaurácie a mnoho iných odvetví. Telefonovanie a poradenstvo ma baví. Mám za sebou tréning NLP Practitioner, v rámci ktorého som absolvovala tréning vyjednávania a komunikácie. Mám radosť, keď môžem pomôcť podnikateľom a malým a stredným firmám a hlavne keď im viem pomôcť k vyšším predajom a ziskom. Rada pomôžem aj Vám s vaším produktom alebo službou. Napíšte mi. Pozrite si referencie. Teším sa na každú novú spoluprácu.
kontaktuj predajcu

Hodnotenia

(pozitivne 39 z 41)
no-image
Tomkath Stála spokojnosť s obvolávaním studených kontaktov. Odporúčam spoluprácu.
no-image
Tomkath Opakovaná spolupráca, stále požadovaná kvalita. Môže osloviť oveľa viac zákazníkov za kratší čas. Odporúčam spoluprácu. Som spokojný na 101%.
Klak 051.jpg
dupor som spokojný
no-image
Tomkath Telefonovanie na studené cally. So spoluprácou som spokojný, páčila sa mi pružnosť a samostatnosť. Výhody: ušetrený čas, urýchli to predaje. Odporúčam
no-image
MariaStefanakova Upravený call script aj obvolanie kontaktov super. Komunikácia bola na výbornej úrovni. Určite túto službu odporúčam ďalej :)

Inzeráty od MichaelaKovacova