MichaelaKovacova

avatar
Sprostredkovala som cez telefón za 4 roky praxe predaje za vyše 250000 eur. To je dokopy navolaných 4600 hodín. Urobených vyše 50 call scriptov pre rôzne odvetvia. Venujem sa marketingu a komunikácií so zákazníkmi 4 roky, pracovala som v telemarketingu, kde som získala skúsenosti s predajom. Predávala som najrôznejšie tovary a služby ako paušály, potom priemyselné umývacie stroje, reklamné služby, finančné služby, GPS zabezpečenie a navigácie. Pomohla som aj predaju v Mary Kay, Herbalife, kancelárskym potrebám, bio zubným kefkám, online objednávkovým systémom pre hotely a reštaurácie a mnoho iných odvetví. Telefonovanie a poradenstvo ma baví. Mám za sebou tréning NLP Practitioner, v rámci ktorého som absolvovala tréning vyjednávania a komunikácie. Mám radosť, keď môžem pomôcť podnikateľom a malým a stredným firmám a hlavne keď im viem pomôcť k vyšším predajom a ziskom. Rada pomôžem aj Vám s vaším produktom alebo službou. Napíšte mi. Pozrite si referencie. Teším sa na každú novú spoluprácu.
kontaktuj predajcu

Hodnotenia

(pozitivne 26 z 26)
no-image
risolovec som spokojný
no-image
krchnavy.tomas S dodanou službou som bol nadmieru spokojný. Dodaný call script nám ukázal, kde sme robili najviac chýb pri dohadovaní stretnutí s novými zákazníkmi.
no-image
YUCHKA Som spokojna. Myslim, že mi to pri mojej praci pomože. Doporučujem. Určite využijem aj dalšie služby
no-image
Anthyllis Sme veľmi spokojní so službou. Call script so psychológiou predaja bol doručený načas a do datailu rozpracovaný s reakciou na každú možnú situáciu.
no-image
Jozdo2 Objednal som si call script so psychológiou predaja.Bol som spokojný na 100 % Dozvedel som sa veľa nových vecí o psychológií predaja. Odporúčam

Inzeráty od MichaelaKovacova

1