Ja spravím identitu Vašej značky za 69,00 €

Od Z.K.Foxa offline
Moje meno je Zuzana a rada tvorím veci rôzneho druhu. Na "Jaspravím" Vám ponúkam rôzne kreatívne služby, ktoré Vám zaručene urobia radosť. Vyštudovala som strednú umeleckú školu v odbore p... pošli správu

Čudovali by ste sa, čo všetko má na ľudí vplyv a čo dokáže ľudí prilákať, aby sa rozhodli práve pre ten Váš produkt, či Vašu službu.  


Značka je charakteristika Vašej firmy, činnosti, produktu, ideológie. Jej identita je veľmi dôležitá a sama o sebe by mala prilákať tú správnu cieľovú skupinu. Všetko, čo Vašu firmu prezentuje by malo mať nejaký význam a súvis - či už ide o hodnotu značky, slogan, motto, farby, alebo logo. To všetko vytvára určitý image a preto je veľmi dôležité, aby ste tomu venovali väčšiu pozornosť.


Ponúkam Vám preto moju pomoc s vytvorením identity Vašej značky, v čom je zahrnuté definovanie cieľovej skupiny, výber vhodných farieb pre Váš marketing, návrh na vhodné logo, vytvorenie stratégie značky - s čim všetkým by sa Vaša značka mala spájať a ako docieliť správny image.   
Inštrukcie: Informácie o tom, čo má značka u ľudí vzbudzovať, čo chcete docieliť, čím by sa mala líšiť od konkurencie, aká je jej hodnota. 
Charakteristiku Vašej firmy.

platba a komunikácia cez jaspravim garantuje obdržanie peňazí a faktúr do nákladov. :)

Inzeráty od Z.K.Foxa

Podobné inzeráty