Buď aj ty OVERENÝ PREDAJCA a získaj výplatu zárobkov už od 3 dní a topovanie za 70€, viac info tu >

SEO analýza od oceneného predajcu - Chestofyl

Chestofyl

Malá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezda
Chestofyl Majster predajca

Chestofyl

● offline
Som študentka masmediálnej komunikácie, živnostníčka a pracantka, ktorá sa venuje písaniu článkov, predčítaniu či dabingu, kreatívnej práci ako takej a občas zabrdne aj do tých webov po technickej stránke. Mám bohaté skúsenosti v každej sfére, ktorej sa venujem. Dôkazom toho sú weby po celom Slovensku či Česku, ktoré som pomohla otextovať a oživiť. Spolupracovala som s rôznymi spoločnosťami, ktoré moju prácu vedeli oceniť a boli spokojní. Aj na jaspravim sa vždy snažím o maximálnu spokojnosť zo strany zákazníka a ústretovosť. Vyskúšajte, uvidíte :).
krajinaSlovensko aktívny naposledy01. 03. 2024 registrácia09.11.2012 hodnotenie 98% aktívne objednávky0 predaje186 4 01.03.2024

Kto som?


Som študentka i živnostníčka, ktorá si silou mocou ide za svojím snom. Tým snom je produkovať kvalitné články pre širokú masu ľudí a vytvárať nahrávky, audio knihy či sprostredkovať dabing profesionálne a vo veľkom. Nechcem, aby to znelo ako klišé, ale na počiatku mojej copywriterskej kariéry bolo práve jaspravim.sk, vďaka ktorému som zistila, že byť sama sebe šéfom je to najlepšie, čo môže byť :). Stačí ponúkať naozaj kvalitnú službu, dať si záležať a vedieť svoj produkt predať.

Ako som spoznala jaspravim.sk?


Spoznala som ho nenápadne prostredníctvom Googlu. Ako prváčka na vysokej som sa usilovala nájsť si prácu na doma, ktorá by súvisela s písaním článkov a dala by sa zvládať. Ani neviem akým zázrakom som sa dopracovala k jaspravim.sk. Po pridaní prvého inzerátu som získala zákazku hneď v prvý deň! Dostala som veľmi pozitívne hodnotenie, čo bolo pre mňa dostatočnou motiváciou na to, aby som sa snažila ešte viac.

Ako sa mi zarába?


Popravde si spoluprácu s touto stránkou neviem vynachváliť. Je maximálne bezpečná a spoľahlivá, čo je pre mňa, pochopiteľne, dôležitý parameter a pre kupujúcich rovnako. Nikdy nenastal žiaden problém a ak sa vyskytla nezrovnalosť, bleskovo sa vyriešila. Na základe mojej veľkej spokojnosti som stránku odporučila viacerým ľuďom, ktorí túto šancu na zárobok tiež vyskúšali a neoľutovali :)

Tu sú inzeráty od Chestofyl