Buď aj ty OVERENÝ PREDAJCA a získaj výplatu zárobkov už od 3 dní a topovanie za 70€, viac info tu >

Podpor nás

jaspravim.sk spája ľudí

Jaspravim.sk spája ľudí, ktorí veria v našu myšlienku – v myšlienku vytvárania a spájania ľudí. Myšlienku vytvorenia kreatívneho webu, kde bez ohľadu na to, kde sa nachádzate – či pod Tatrami, alebo pri Dunaji, (grafiku kopca a rieky, resp. pictogram) možete ponúkať celému Slovensku svoje služby. Búrame geografické hranice a spájame nielen ľudí.

Ak sa Vám naša myšlienka páči pripravili sme pre Vás rôzne formy podpory. Chceme pomáhať ďalej, preto výťažok z priamej finančnej pomoci a predaja ďalších krásnych darčekových vecičiek budeme prerozdeľovať ďalej tým, ktorí to potrebujú.

môžete nás podporiť aj finančne nasledovným spôsobom

Jednorázová finančná podpora
Ak chcete prispieť jednorázovým príspevkom umožňujeme Vám rozhodnúť o tom, kde budú Vaše finančné prostriedky použité v závislosti od ich výšky.

Rovnako ako pravidelné príspevky, aj jednorázové príspevky pomôžu k šíreniu dobrej myšlienky. V prípade pravidelného prispievateľa aj v prípade jednorázovej finančnej podpory môžete spolurozhodnúť o spôsobe využitia fin. prostriedkov. Obdržíte od nás elektronickú pečiatku prispievateľa jaspravim.sk.

Ak chcete prispieť jednorázovo na určitý projekt spojený s jaspravim.sk, kontaktujte nás.

Pravidelné prispievanie
Môžete sa stať našim pravidelným prispievateľom a spojiť Vaše meno so značkou jaspravim.sk. Vy si nastavíte a zvolíte spôsob Vašej finančnej podpory. Následne obdržíte od nás elektronickú pečiatku prispievateľa jaspravim.sk. Ak sa chcete stať pravidelným prispievateľom, kontaktujte nás.

Darčeky

Pripravujeme pre Vás kreatívne darčeky navrhnuté našimi jaspravákmi, ktoré môžu potešiť priamo Vás, alebo niekoho z Vašich blízkych. Už čoskoro tu:

Viac info o jaspravim.sk

Bankové spojenie
Tatrabanka 2924868028/1100
IBAN: SK03 1100 0000 0029 2486 8028
SWIFT: TATRSKBX