Podpor jaspravim.sk
a staň sa členom klubu
mikropracantov

Jaspravim.sk spája ľudí

Jaspravim.sk spája ľudí, ktorí veria v našu myšlienku – v myšlienku vytvárania a spájania ľudí. Myšlienku vytvorenia kreatívneho webu, kde bez ohľadu na to, kde sa nachádzate – či pod Tatrami, alebo pri Dunaji, (grafiku kopca a rieky, resp. pictogram) možete ponúkať celému Slovensku svoje služby. Búrame geografické hranice a spájame nielen ľudí.

Ak sa Vám naša myšlienka páči pripravili sme pre Vás rôzne formy podpory. Chceme pomáhať ďalej, preto výťažok z priamej finančnej pomoci a predaja ďalších krásnych darčekových vecičiek budeme prerozdeľovať ďalej tým, ktorí to potrebujú.

Môžete nás podporiť aj finančne nasledovným spôsobom

Jednorázová finančná podpora
Ak chcete prispieť jednorázovým príspevkom umožňujeme Vám rozhodnúť o tom, kde budú Vaše finančné prostriedky použité v závislosti od ich výšky.

Rovnako ako pravidelné príspevky, aj jednorázové príspevky pomôžu k šíreniu dobrej myšlienky. V prípade pravidelného prispievateľa aj v prípade jednorázovej finančnej podpory môžete spolurozhodnúť o spôsobe využitia fin. prostriedkov. Obdržíte od nás elektronickú pečiatku prispievateľa jaspravim.sk.

Ak chcete prispieť jednorázovo na určitý projekt spojený s jaspravim.sk, kontaktujte nás TU: info@jaspravim.sk

Pravidelné prispievanie
Môžete sa stať našim pravidelným prispievateľom a spojiť Vaše meno so značkou jaspravim.sk. Vy si nastavíte a zvolíte spôsob Vašej finančnej podpory. Následne obdržíte od nás elektronickú pečiatku prispievateľa jaspravim.sk. Ak sa chcete stať pravidelným prispievateľom, kontaktujte nás TU: info@jaspravim.sk

Darčeky

Pripravujeme pre Vás kreatívne darčeky navrhnuté našimi jaspravákmi, ktoré môžu potešiť priamo Vás, alebo niekoho z Vašich blízkych. Už čoskoro tu:

Viac info o jaspravim.sk

Bankové spojenie
Tatrabanka 2924868028/1100
IBAN: SK03 1100 0000 0029 2486 8028
SWIFT: TATRSKBX