Buď aj ty OVERENÝ PREDAJCA a získaj výplatu zárobkov už od 3 dní a topovanie za 70€, viac info tu >

Všeobecná bezpečnosť

Naši používatelia predávajú aj nakupujú anonymne a anonymita sa týka aj platieb. Tak predávajúci ako aj kupujúci majú právo zrušit objednávky, ak neboli dodané úspešne, načas alebo neboli dodané vôbec.

bezpečnosť pre predávajúceho

Predávajúci má právo zrušiť/ odmietnuť zaplatenú objednávku anonymne kedykoľvek. Avšak musí poskytnúť kupujúcemu dôvod a vysvetliť svoje konanie (napríklad predávajúci je mimo internetového pripojenia, alebo nie je z iných dôvodov možné dodať objednávku v rozsahu, ako si sám predávajúci vyšpecifikoval. V opačnom prípade môže dostať negatívne hodnotenie, ktoré ovplyvní následné objednávky a predaj.

bezpečnosť pre nakupujúceho

Jaspravim.sk doručí platbu predávajúcemu až vtedy, keď je služba kompletná.

Ak je objednávka zrušená (z akýchkoľvek dôvodov), neskoré doručenie, nespokojnosť s kvalitou služby, neschopnosť dodania služby, finančná odmena nebude pripísaná na konto predávajúceho.

Predávajúci je hodnotený na základe toho, aké služby poskytuje v tzv. Ratingu. Ak budeš dávať predávajúcim negatívne hodnotenie, bude to mať vplyv na ich budúce objednávky.

komunikuj cez jaspravim.sk

Náš tím pracuje neustále na odstraňovaní nevhodného obsahu, inzerátov, blokovaní spammerov a pod. Nesprávny alebo zlý obsah bude zakázaný, ako aj zablokované konto užívateľom, ktorí porušujú pravidlá komunity jaspravim.sk. Zarobené peniaze si samozrejme môže blokovaný užívateľ vybrať.

Veríme, že naša snaha spríjemní Váš kreatívny čas na jaspravim.sk. Pre prípadné otázky si pozrite obchodné podmienky

garancia vrátenia peňazí

Naši používatelia predávajú aj nakupujú anonymne a anonymita sa týka aj platieb. Tak predávajúci ako aj kupujúci majú právo zrušit objednávky, ak neboli dodané úspešne, načas alebo neboli dodané vôbec.

100% bezpečnosť nákupu

Peniaze platíš do zábezpeky Jaspravim. Predávajúci dostane peniaze, až keď budeš s nákupom spokojný. Tvoje platobné údaje sú u nás v bezpečí.

zákaznícky servis #1

Výborná zákaznícka podpora 7 dní v týždni. Počas pracovných dní Live chat. Odpoveď do 24 hodín a rýchle riešenie otázok a problémov