Buď aj ty OVERENÝ PREDAJCA a získaj výplatu zárobkov už od 3 dní a topovanie za 70€, viac info tu >

Ako to funguje

prečo si vybrať jaspravim.sk

Jaspravim.sk vytvára bezpečné miesto , kde sa stretneš s kupujúcimi a predávajúcimi z celého Slovenska. Veď kto by nechcel robiť to, čo ho baví a dokonca sa svojim hobby aj uživiť? Objav jaspravim.sk pre seba, vytvor si zadarmo konto a začni hneď zarábať.

Aby si s nami začal zarábať skutočne a čo najrýchlejšie, pripravili sme pre teba v spolupráci s našimi úspešnými predávajúcimi nie len návod, ale aj ebook “Ako funguje Jaspravim.sk” Nie je čítanie to pravé orechové pre teba? Aj na to sme mysleli a pripravili sme ti jeho audio verziu vo formáte MP3.

Ako nakupovať | Ako predávať

bezpečnosť nadovšetko

Jaspravim.sk poskytuje bezpečný priestor tak pre predávajúcich ako aj pre kupujúcich.

sme číslo 1 na trhu

Je to oficiálne. Pridaj sa k nám a radi pomôžeme k úspechu aj tebe.

TV a PRESS

Naše kampane od TV cez print a ďalšie on-line a off-line média zabezpečujú, aby sme boli pravidelne na očiach – a teda aj ty :)

poď s nami bezpečne predávať
Založ si účet a začni jednoducho zarábať hneď.
Pridaj si ponuku. Daj si záležať, aby bola zaujímavá. Niekoľko jednoduchých tipov nájdeš aj tu. Stiahni si E-book “Ako funguje jaspravim.sk” , alebo jeho audio verziu.
Zdieľaj svoju ponuku na sociálnych sieťach a zvýrazni ju pre zvýšenie jej predaja.
Dodrž svoje sľuby a objednávku sa snaž doručiť čo najrýchlejšie a najkvalitnejšie. Hodnotenie od kupujúcich ovplyvní tvoj daľší predaj.
Uži si svoje zárobky. Po tom ako kupujúci schváli dodanie služby alebo produktu, budú peniaze pripočítané na tvoje konto.
okrem toho od nás dostaneš
marketingový mix

Naše marketingové nástroje ti pomôžu dostiahnuť vyššie predaje. Pravidelné marketingové kampane, sociálne siete, newsletter, podpora predaja.

kvalifikovaná pomoc a podpora

Náš zákaznícky servis ti pomôže a poradí s otázkami a objednávkami. Takisto nonstop monitorujeme stránku, aby sme zabezpečili pravidelné čistenie od spammerov alebo nevhodných produktov. Prečítaj si viac na Všeobecné obchodné podmienky.

Istota zárobku

Pomáhame ti predávať služby a produkty a zarobiť tak na čokoľvek, alebo na všetko? Ak dodržíš, čo sľúbiš a budeš dodávať svoje služby, alebo produkty zodpovedne a riadne, dostaneš vyplatené zárobky. Garantujeme ti vyplatenie peňazí, ak dodáš službu k spokojnosti kupujúceho. Takže žiadne sťažnosti na “ on mi nezaplatil”. Viac info.

aké poplatky si účtuje jaspravim.sk?

pomôžeme ti uspieť

Ukáž kupujúcim, že si dobrý predajca.
Čím budeš dodávať kvalitnejšie služby, tým rýchlejšie získať náš ODZNAK DOVERY.
Ako získaš svoj odznak?

poď s nami bezpečne nakupovať
Založ si účet zadarmo na firmu, alebo súkromnú osobu a začni nakupovať.
Vyber si spomedzi produktov a služieb. Ak potrebuješ dohodnúť detail skôr, napíš predávajúcemu správu priamo cez jaspravim – kontaktovať ho vieš cez jeho inzerát alebo cez profil, kde nájdeš možnosť poslať mu správu. Viac info o bezpečnosti. Ak nevieš nájsť čo hladáš, pridaj si ponuku prácea ten, koho hľadáš, si nájde teba.
Urob si objednávku o zakúpení služby alebo produktu môžeš komunikovať s predávajúcim a dohodnúť podrobnosti v rámci objednávky. Nikdy však neposielaj peniaze na iný ako náš jaspravim.sk účet – inak ti nedokážeme garantovať bezpečnosť doručenia tvojej služby/produktu. Viac info o bezpečnosti.
Uži si výsledok. Po dodaní služby alebo produktu ohodnoť predávajúceho ako vďaku za jeho prácu a odporuč jaspravim.sk svojim priateľom a známym.
nechce sa ti hladať v stovkách ponúk?

Vyber si niektorú možnosť a my ti pomôžeme najlepšie ako vieme.

pridaj si ponuku práce

 

pomožeme ti s výberom

 

označ svoju ponuku

“že horí” - Topovanie "Urgent" označí inzerát ikonkou "plamienok" a všetci budú vedieť, že treba rýchlo konať.
Ďalšie info nájdeš priamo tu.

nákupy na jaspravim.sk sa oplatia, pretože
ku každému nákupu faktúra

Jaspravim.sk vystavuje za každého predávajúceho faktúru v jeho mene, teda nemusí byť ani živnostník a môže predávať a svojim kupujúcim vystaviť priamo, ktorí si ju potom šup rovno do nákladov. Viac info tu.

garancia vrátenia peňazí

Ak nedostaneš objednanú službu alebo produkt, Jaspravim.sk ti vráti peniaze.

Nadush

Som veľmi rada, že som sa na jaspravim.sk prihlásila.

Alexandra

JES collection Vyrábame pre vás ručne zdobené krásne vecičky.

nápoveda

Urobili sme Jaspravim.sk také jednoduché ako sa len dá. Ak si sa však kdesi zasekol, radi ti poradíme. Prípadne si prečítaj kompletný návod na používanie v obchodných podmienkach alebo FAQ.