Buď aj ty OVERENÝ PREDAJCA a získaj výplatu zárobkov už od 3 dní a topovanie za 70€, viac info tu >

Slovenská asociácia mikropráce

staňte sa členom komunity mikropracantov

Jaspravim.sk spája ľudí, ktorí veria v našu myšlienku – v myšlienku vytvárania a spájania ľudí. Myšienku vytvorenia kreatívneho webu, kde bezohľadu na to, kde sa nachádzate – či pod Tatrami, alebo pri Dunaji, možete ponúkať celému Slovensku svoje služby. Búrame geografické hranice a spájame nielen ľudí.

čo je za zvláštnym dlhým názvom?

Nuž keďže chceme, aby mikropráca na Slovensku kvitla a rozkvitala do krásy vytvorili sme jeden veľký mikropracovitý úľ s týmto názvom, alebo jednoducho skratka SAM (áno ako ja sám, ty sám...)

Stanovy občianskeho združenia.

čo chceme dosiahnuť?

Byť reprezentatívnym profesným združením pevne ukotveným v štruktúrach EU ako silný partner pre iné zamestnávateľské zväzy, združenia tak pre zamestnávateľov, živnostníkov, malé a veľké spoločnosti, jednotlivcov ako aj orgány štátnej správy.

sme pripravení

Asociácia je dnes pripravená prijať za svojich členov spoločnosti pôsobiace v oblasti mikropráce – spoločnosti ponúkajúce a zastrešujúce ponuku jednotlivcov, živnostníkov, malé firmy v oblasti tvorby produktov, služieb, vzdelávania, rozvoja zamestnanosti, personálneho poradenstva a pod.

Chcete sa stať súčasťou sveta mikropráce?
Zaujala Vás myšlienka a máte pre nás návrhy? Kontaktujte nás na ....

naši členovia

Tešíme sa, že môžeme privítať prvého oficiálneho člena našej mikropracovnej komunity Občianske združenie: Učíme sa podnikať.

Učíme sa podnikať je komunita aktívnych ľudí, ktorí sa chcú neustále vzdelávať, byť sami sebe šéfom a zdieľať svoje rady a tipy medzi sebou. Podporujeme sa v našich aktivitách už od roku 2011, odkedy nás narástlo na 10 000 členov z celého Slovenska.