Buď aj ty OVERENÝ PREDAJCA a získaj výplatu zárobkov už od 3 dní a topovanie za 70€, viac info tu >

o Jaspravím

Kto je jaspravím

Jaspravím je hrdá partička ľudí , ktorá pre teba so srdcom pripravuje Jaspravím. Už sú to roky tvrdej práce, ale stále napredujeme a pomáhame ti zarobiť na tom čo miluješ robiť ;)

Gabriel

Riaditeľ

Mirka

Marketing

Marián

Grafik

prečo to robíme?

Veríme, že každý chce robiť len to čo ho baví, žiť pestrý život, byť slobodný a pritom mať aj nejaké peniaze vo vrecku. Preto sme založili Jaspravím.sk a začali sami svoje koníčky ponúkať Slovensku.

Netrvalo dlho a myšlienka mikropráce sa ujala tak, že tisícky ľudí si teraz privyrába svojou šikovnosťou a žije tak slobodnejší život. Od nášho vzniku v roku 2011 sa rady jaspravákov rozrástli a dnes je nás už viac ako 159000! No nie je to úžasné číslo?! Či len nám to tak veľmi berie dych?

Aj tieto čísla nás motivovali k tomu, aby sme ďalej napredovali a nezaspali na vavrínoch. Len pár mesiacov dozadu sme preto naštartovali nášho veľkého brata Jaudelam.cz Naši predajcovia sa tak nemusia „uspokojiť“ len so Slovenskom a ponúkať svoje služby a produkty môžu aj naším susedom. Máte už pridanú svoju ponuku aj v češtine? Že nie? Šup, šup, nestrá-cajte čas a zvýšte si tak svoje šance na predaj svojich služieb a produktov.

podpora

Ak máš akékoľvek nápady na vylepšenie Jaspravím neváhaj ich poslať na ....

Každý podnet je pre nás zaujímavý.

Ak sa ti naša myšlienka páči a chcel by si nás podporiť, môžeš sa stať našim sponzorom, alebo môžeš zvýšiť povedomie o svojej značke priamo u nás na jaspravim.sk, ak chceš vedieť ako kontaktuj mirka@jaspravim.sk

podpor nás

Ak sa ti naša myšlienka páči a chcel by si nás podporiť, môžeš sa stať našim sponzorom.