Ja spravím predklady z holandského do slovenského jazyka a opačne - Evuschka

Evuschka

Malá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezda
Evuschka Majster predajca

Evuschka

● offline
Som kreatívna, podnikavá "ženščina" a milujem cestovanie. Vyštudovala som medzinárodné podnikové hospodárstvo vo Viedni a mám bohaté skúsenosti s prácou v online marketingu. Založila a prevádzkovala som niekoľko webov. Ponúkam služby z oblasti písania článkov (copywriting, PR články, podnikanie, reality, umenie, blogujem ). V zahraničí (AT, NL, ES) pôsobím na niekoľkých projektoch (marketing, kreatívny sektor, reality..). Venujem sa prekladom z a do nemčiny, holandštiny. Prácu sa snažím urobiť najlepšie ako viem, s nadšením a načas. Teším sa na spoluprácu s vami ;)
krajinaSlovensko registrácia08.03.2014 hodnotenie 100% aktívne objednávky0 predaje124 5 25.10.2019

Kto je Evuschka?


Som zrelá, kreatívna žena milujúca cestovanie, umenie, slobodu a celkom rada tvorím a aj píšem . Ako malá som mala rada slohové práce a počas študentských čias som písala do časopisov. Okrem toho ma bavila aj ekonomika a jazyky. Čudesná kombinácia . A tak som dosť mladá odišla žiť a študovať do Viedne, neskôr som žila v Holandsku. Z oboch krajín som si čo - to odniesla; diplom a jazykové znalosti . A tak tieto všetky získané  vedomosti rozvíjam, venujem sa im a ponúkam ich v balíku aj cez váš portál ako copywriter a prekladateľka . Teší ma ak môžem začínajúcim firmám poradiť nielen s propagáciou ich webu, vhodnými textami , marketingom,   ale aj s biznis plánom. Mojou špecializáciou počas štúdia boli inovácie a podnikanie, ktoré som si vyskúšala aj v praxi počas svojej dlhoročnej podnikateľskej aktivity s netradičnými kreatívnymi materiálmi.

Ako si začínala? Ako sa ti predáva na jaspravim.sk?


Aktívne fungujem cez portál jaspravim dosť krátko, ale hneď od začiatku prebiehala spolupráca prekvapivo dobre. O služby, ktoré ponúkam bol dosť rýchle záujem a tento má rastúci charakter, možno aj kvôli pozitívnym referenciám, ktorým sa veľmi teším. Moja predstava bola z času na čas napísať nejaký článok a už teraz mám vyhradené „tvorivé noci“, ktoré venujem iba klientom z vášho portálu. Baví ma to a robí mi to radosť, lebo rada pracujem na PC a okrem toho do každého článku dávam kus vlastnej kreativity, štipku humoru , pričom ma niekedy aj milo prekvapí čo z toho vzíde.


Ako si sa dostala k jaspravim.sk?


Iba náhodou , pri browsovaní na nete, keď som sa registrovala do prekladateľských agentúr .

Čo by si zmenila na jaspravim.sk? 


Nie je veľa vecí, ktoré potrebujú zmeniť, ale ak by sa dal upraviť existujúci text inzerátu bez toho aby sa musel zakladať nový , to by som uvítala. V prípade, že už má pozitívne referencie a užívateľ by tam rád niečo zmenil, nejde to, musí sa založiť nový, kde sa prakticky začína od nuly.

Prezradíš nám nejakú zaujímavosť o sebe?


Túžim si vyskúšať digitálne nomádstvo aj v zrelšom veku, snažím sa motivovať aj starších aby to vyskúšali, rada píšem na túto tému. Čerpám zo zdrojov vlastných cestovateľských zážitkov aj keď sú z čias, keď pojem „ číslicoví kočovníci“ ešte neexistoval.


Profil predajcu Evuschka nájdete tu: link.

Tu sú inzeráty od Evuschka