Ja spravím systematickú spoluprácu v SEO - začnite zarábať na Google za 199,00 €

(26)
SEO optimalizácia
Od fipsty offline
Som mladý nadšenec do online marketingu už 6 rokov. Snažím sa nasávať čo najviac informácií z tejto oblasti, primárne sa ale zameriavam na SEO optimalizácie a PPC kampane. Stážoval som v naj... pošli správu

Po 5 rokoch v oblasti online marketingu a predovšetkým SEO optimalizácie prinášam návštevníkom portálu jaspravim.sk službu ktorá má hlavu a pätu. Počas mojej praxe pri ktorej som úspešne optimalizoval viac ako 100 webových stránok, eshopov, portálov... a stážoval v najlepších online marketingových agentúrach som získal vedomosti a skúsenosti ktoré Vám teraz ponúkam. Pokiaľ máte záujem o skutočne efektívnu spoluprácu s profesionálom v obore neváhajte sa na mňa obrátiť. Ponúkam systematické SEO ktoré sa riadi pravidlami vyhľadávačov. Nemusíte sa teda báť penalizácií či obmedzení. Moja služba neobsahuje registráciu do stoviek katalógov ani neprirodzené tlačenie kľúčových slov všade na web. Úspech SEO v dnešnej dobe tkvie v prinášaní kvalitných informácií tým správnym ľuďom. Čo ale ponúkam? Kompletnú on-page a off-page optimalizáciu, webovú analytiku, cielené zvyšovanie návštevnosti a zisku + online marketingové poradenstvo zdarma. Moje výsledky a referencie hovoria za všetko.

Inštrukcie: Prístupy do Google Analytics a Webmaster Tools, FTP, redakčného systému a ochotu spolupracovať. Takisto je potrebné zabezpečiť finančný budget pre off-page SEO. Pri linkbuildingu využívam diverzifikované budovanie spätných odkazov čo je momentálne najúčinnejší spôsob linkbuilingu vzhľadom k dlhodobej udržateľnosti a efektivite. Preto potrebujem budget na nákup kvalitných článkov a spätných odkazov, ktoré budú smerovať na web. Tento budget je individuálny projekt od projektu a preto je to na osobnej dohode s klientom. 
PROSÍM, pred zaplatením služby ma kontaktujte prostredníctvom správy aby sme vedeli kam naša spolupráca bude smerovať a vedeli efektívne navrhnúť stratégiu. Cena zahŕňa 1 mesiac (30 dní) spravovania SEO.

Hodnotenia

(pozitivne 26 z 26)
no-image
fashionuniversity som spokojný
no-image
Benny S predajcom spolupracujem dlhodobo, pričom nárast pozícií je výrazný a so službou som nadmieru spokojný.
no-image
Matus1 som spokojný
no-image
Benny S predajcom spolupracujem dlhodobo a som maximálne spokojný. Posun stránky je výrazný. Odporúčam
no-image
showtechnic som spokojný
"som spokojný"
platba a komunikácia cez jaspravim garantuje obdržanie peňazí a faktúr do nákladov. :)

Inzeráty od fipsty

Ja spravím PPP kampaň
Ja spravím PPP kampaň
€99 (2) fipsty
dodanie 10 dní
 

Podobné inzeráty

Ja spravím PPP kampaň
Ja spravím PPP kampaň
€99 (2) fipsty
dodanie 10 dní
 
Seo optimalizácia pre Google
Seo optimalizácia pre Google
€70 (1) kasiopia
dodanie 30 dní
 
Databáza SK firiem 26 000
Databáza SK firiem 26 000
€6 (11) Databazy
dodanie 1 deň