Ja spravím audio nahrávku, dabing, nahovorenie videa atď v SJ/AJ za 6,00 €

(87)
Od Male_ficent offline
Volám sa Alexander Halo, mám 24 rokov a som študentom masmediálnej komunikácie na FMK v Trnave. Už odmalička sa venujem predovšetkým umeleckým a kreatívnym smerom. Som absolventom výtvarné... pošli správu

Ponúkam službu svojho hlasu, ako predčítavač, dabér, alebo celkovo prepožičiavač hlasu pre pre tie najrôznejšie možné účely. Či ide o poéziu, prózu, scenár, prezentáciu, knihu, video alebo akúkoľvek inú podobu textu - nahovorím/ prevediem ju svojim hlasom do podoby AUDIO. Cena je 6€ za minútu.


Som moderátorom rádia Aetter, predčítavačom knižiek, venujem sa herectvu/spevu, takže som stopercentne hlasovo flexibilný. Dokážem sa úplne prispôsobiť požiadavkám zadávateľa, či ide o tempo, tón, farbu hlasu alebo akékoľvek iné kritérium. Výborná artikulácia je samozrejmosťou."
Vlastním kvalitný kondenzátorový mikrofón Auna MIC-900B, a na úpravu používam azda najkvalitnejší program na úpravu audio formátu, najnovší Adobe Audition CS6. Výsledná nahrávka bude v TOP kvalite (320kbps) bez šumu a vo formáte WAV, resp. iný podľa potreby. 


Moje ukážky práce predčítavača si môžete vypočuť na nasledujúcej stránke -> http://www.ziveknihy.sk/hlasy/alexander-halo
 

Inštrukcie: Text od zadávateľa + vlastné požiadavky na audio nahrávku

Hodnotenia

(pozitivne 87 z 87)
629c1f14015191-5627be627c443.png
petojurak Je to vyborne
no-image
Farmfoods som spokojný
no-image
Farmfoods som spokojný
no-image
Farmfoods som spokojný
no-image
Farmfoods som spokojný
"Je to vyborne"
platba a komunikácia cez jaspravim garantuje obdržanie peňazí a faktúr do nákladov. :)

Inzeráty od Male_ficent

Podobné inzeráty

Zvučný hlas pre váš text
Zvučný hlas pre váš text
€5 (2) Alex5
dodanie 3 dni