Prémiové logo na mieru - evolution

evolution

Malá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezda
evolution

evolution

● offline
krajinaSlovensko registrácia27.12.2014 hodnotenie nebolo hodnotené aktívne objednávky0 predaje0 0 14.09.2018

Služby od evolution

( pozitívne 0 z 0 )

Kto je Evolution?


Volám sa Lubo Jurík, mám 29 rokov a už 10 rokov podnikám ako web dizajnér, grafik a marketér. Žil som 3 roky v Austrálii a posledné 3 roky žijem ako digitálny nomád v rôznych krajinách Ázie - napríklad v Thajsku, Malajzii, Južnej Kórei, na Taiwane, Filipínach či na Srí Lanke. 
Už skoro 4 roky píšem blog Sám Sebe Pán™, na ktorom píšem o prekonávaní samého seba, a vyše rok sa venujem aj kurzom Zarábaj Ako Pán™, cez ktoré pomáham ľuďom začať so zarábaním cez internet. Okrem toho aktuálne dokončujem svoju prvú knižku Láska k Aziatkám, ktorú plánujem vydať v marci 2017.

Ako sa ti nakupuje na jaspravim.sk?


Jaspravím je skvelé v tom, že nemusím prehľadávať celý slovenský internet a prezerať si desiatky web stránok, aby som našiel toho, koho hľadám. Predovšetkým na outsourcovanie drobných úloh, ktoré sa mi nechce robiť alebo na ne nemám čas, je Jaspravím ideálny.

Ako si sa dostal k jaspravim.sk?


Už si ani nepamätám. O Jaspravím som vedel už roky, no aktívne som ho začal používať až posledného pol roka, práve vďaka práci na mojej knižke a pár iných mojich projektoch.

Čo by si zmenil na jaspravim.sk?


Pár pripomienok som už mal a tím Jaspravím niektoré z nich už dokonca aj zapracoval. A na ostatných vraj pracuje, čo je skvelé. Páči sa mi, keď firma skutočne počúva svojich zákazníkov. 
Keďže ja sám som dizajnér, vedel by som si predstaviť trochu prehladnejší dizajn webu. Viem však, že dizajnéri Jaspravím na webe stále makajú a pomaly sa jeho výzor aj funkcionalita zlepšuje.

Prezradíš nejaké pikošky o sebe?


Už vyše 7 rokov randím iba s Aziatkami, a práve o tom bude moja dlho očakávaná knižka Láska k Aziatkám :)

Tu sú inzeráty od evolution