Napíšem reklamný, propagačný materiál - Herculles

Herculles

Malá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezda
Herculles Majster predajca

Herculles

● offline
Kreativita, spoľahlivosť a jedinečnosť. Aj to sú atribúty mojej práce. Ako študent žurnalistiky je pre mňa písanie prácou, ale takisto i "hobby." Napíšem kvalitné texty na rôzne témy od zaujímavostí, spravodajstva, športu, histórie až po marketingové a SEO optimalizované články. Otextovanie WEBU alebo štylizácia textu pre Váš e-shop. Chuť na sebe neustále pracovať je cesta, prečo Vám ponúkam svoje schopnosti a zručnosti. Držím sa výroku, ktorý vyslovil samotný Herkules: "Non est ad astra mollis e terris via. Cesta zo zeme ku hviezdam nie je pohodlná "
krajinaSlovensko registrácia02.11.2016 hodnotenie 100% aktívne objednávky0 predaje241 4 24.05.2019

Kto je Herculles? Kto si a čo robíš?


Herculles, alebo vlastným menom Denis je "večným" študentom. Pochádzam z priľahlej dedinky neďaleko mesta spod Zobora, Nitry. Ako predajca sa špecializujem hlavne na kreatívnu tvorbu a písanie rôznorodých článkov. Písanie pre magazíny, otextovanie webov alebo iné činnosti spojené s čarom slova. Precíznosť a zároveň sebakritika je vždy tým, čo ma sprevádza pri písaní alebo tvorbe propagačných materiálov či textov. Vždy je možné sa posúvať vpred a preto aj každá práca sa dá vždy zdokonaliť. Na to tu priestor bude vždy. Verím však, že aj ďalšie skúsenosti na jaspravim.sk ma posunú ďalej rovnako ako aj štúdium žurnalistiky, ktoré mám v mojich plánoch. Okrem práce sa vo voľnom čase venujem hlavne cvičeniu. Je to moja vášeň, ktorá sa stala súčasťou môjho života. Ťažké váhy a posúvanie si limitov. Ako vravím, vždy je možné zlepšovať sa.

Ako si začínal? Ako sa ti predáva na jaspravim?


Priznávam sa, že na začiatku som bol trocha skeptický. Avšak, nebavilo ma už len škriabať zemiaky alebo sa usmievať ako pikolík na hostí v reštaurácii. Prácu s ľuďmi mám skutočne rád. Začiatky veru vôbec neboli ľahké. Nie som na portáli ešte tak dlho, no za krátky čas som bol pomerne spokojný s mojim výkonom. O to viac, že boli spokojní aj zákazníci. Prvá objednávka mi prišla možno mesiac od registrácie. Potom dlhšie nič, no a teraz som majster predajca. Je to čiastkový úspech, ale poteší to. Predaj na jaspravim.sk je pohodlný, rýchly a hlavne bezpečný. Ľudia, ktorý stoja za týmto projektom odvádzajú skvelú prácu. Celá myšlienka a spracovaný koncept je úžasný. Možnosti, ktoré vám ponúka sú skutočne široké.

Ako si sa dostal k jaspravim?


Ako som sa dostal k jaspravim.sk? V podstate ma na tento portál neupozornila žiadna reklama ani nejaký pútač. Jednoducho som hľadal brigádu a narazil som na ponuku písania pre magazín. Odkaz ma doviedol až sem a som za to vďačný. Ako študent si tu zarobím nejaké peniaze navyše a zároveň spoznám nových ľudí.

Čo by si zmenil na jaspravim?


Zmeny? Ako si tak všetko prechádzam, musím povedať, že nič konkrétne, čo by mi prekážalo som nenašiel. Ponuky, predaje, komunikácia. Všetko funguje tak ako má. Takisto aj reakcie personálu sú veľmi korektné a ochotné.

Ako bonus môžeš uviesť nejakú pikošku o sebe :).


To, čo robím, robím skutočne rád. Všetko do čoho dáva človek snahu, pochopenie a energiu za niečo stojí. Platí to aj pri práci, cvičení alebo v láske. Nikdy sa netreba vzdávať. Neúspech sa dá brať ako pád na dno, no odraziť sa z dna je správna cesta.


Ponuky od Herculles nájdeš TU.

Tu sú inzeráty od Herculles