Buď aj ty OVERENÝ PREDAJCA a získaj výplatu zárobkov už od 3 dní a topovanie za 70€, viac info tu >

Ja spravím korektúru textu - Nadush

Nadush

Malá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezda
Nadush Majster predajca

Nadush

● offline
Som bloggerka, copywriterka, redaktorka a študentka žurnalistiky. Všetku prácu, ktorú vykonávam ma napĺňa a robím ju s radosťou! Písaniu článkov a sociálnym sieťam sa venujem už viac ako 6 rokov. Pred každou objednávkou ma kontaktujte správou. Ďakujem.
krajinaSlovensko aktívny naposledy10. 07. 2024 registrácia18.06.2016 hodnotenie 100% aktívne objednávky0 predaje199 4 10.07.2024

Kto je Nadush?


Som bloggerka, ktorá miluje písanie článkov, fotenie a najmä varenie dobrého jedla! V tom "reálnom" živote som študentkou Hotelovej akadémie, kde budúci rok už končím. Bývam v malej dedinke pri Nitre, kde som aj vyrastala a som veľmi rada, že pochádzam práve z dediny, pretože počas pekných slnečných dní môžem vyjsť hocikedy von na dvor, kde sa mi píše omnoho lepšie :) 

Ako si začínala? Ako sa Ti predáva na jaspravim.sk?


Moje začiatky si pamätám úplne presne. Všetko sa to začalo vtedy, keď som dostala svoj prvý digitálny fotoaparát. Vytvorila som si stránku na facebooku a pridávala som tam fotografie. Neskôr, som si zaobstarala zrkadlovku, no vedela som, že ako fotograf je večmi ťažké presadiť sa, a tak som vyskúšala niečo iné. Vytvorila som si blog a po roku som sa pustila do písania článkov pre jeden internetový dámsky magazín. Tam to však nebolo úplne ono, a preto som si založila účet na jaspravim.sk. Priznám sa, že som od toho nečakala veľa, pretože som videla, že je tam mnoho ľudí, ktorí ponúkajú túto prácu a na pár portáloch som už takto prihlásená bola a nič sa nedialo. Veľmi ma však prekvapilo, keď som odrazu dostávala jednu objednávku za druhou :) Som veľmi rada, že som sa na jaspravim.sk prihlásila, pretože to bol jeden z najlepších krokov, ktoré som vôbec urobila a perfektne mi to naštartovalo moju "kariéru" v písaní článkov. Vďaka tomu teraz pracujem v žurnalistike už ako študentka na strednej škole a do budúcnosti budem mať tak dostatok praxe :)

Ako si sa dostala k jaspravim.sk?


Na jaspravim.sk som sa dostala úplnou náhodou. Hľadala som si nejakú prácu na písanie článkov, pretože leto už bolo v polovici a ja som stále mala len nejaké malé práce popri blogu a nič moc to nebolo, takže chcela som niečo poriadne. Povedala som si, že by to za to stálo a vyskúšala som to.

Čo by si zmenila na jaspravim.sk?


Myslím, že na portáli jaspravím.sk by som nezmenila naozaj nič. Je prehľadná, veľmi ľahko sa na nej orientujem a všetko čo hľadám na nej nájdem naozaj rýchlo.  
Profil predajcu Nadush nájdete tu.

Tu sú inzeráty od Nadush