Naučím ťa programovať mobilné appky pre Android - peterdruska

peterdruska

Malá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezda
peterdruska

peterdruska

● offline
Učiteľ, programátor. Ako iOS programátor som pôsobil vo firmách starbug.eu, inloop.eu a become.sk. Okrem toho učím programovanie pre Android na školách v Žiline a Kysuckom novom meste.
krajinaSlovensko registrácia14.07.2011 hodnotenie nebolo hodnotené aktívne objednávky0 predaje0 0 07.11.2018

Služby od peterdruska

( pozitívne 0 z 0 )

Kto je peterdruska?


Som učiteľ programátor. Programujem iOS aplikácie pre iPhone a iPad a tento školský rok učím programovanie Android aplikácií žiakov a študentov na základných a stredných školách. Výučba prebieha na 10 školách v Žiline, na jednej v Kysuckom novom meste a na jednej vo Zvolene, pod hlavičkou OZ Harpúna (www.skolskareforma.sk). Okrem toho sa starám o vývoj mobilných aplikácií vo firme www.become.sk. Denne sa pohybujem v okolí Žiliny.

Ako si začínal? Ako sa ti predáva na jaspravim.sk?


Zatiaľ s tým nemám žiadne skúsenosti. Rozhodol som sa preto vyskúšať ponúknuť moje lektorské služby cez túto platformu. Sám som zvedavý, čo sa podarí dosiahnuť. Rád by som bol, keby som na rovnakú otázku v budúcnosti mohol odpovedať, že Jaspravim tvorí značnú časť príjmu.

Ako si sa dostal k jaspravim.sk?


V začiatkoch som ho pomáhal programovať :-). Odvtedy to poznám a teraz dozrel čas službu aj vyskúšať.

Čo by si zmenil na jaspravim.sk?


Dizajn webu a kvalitnejšie obrázky ponúkaných služieb. Ale počul som, že sa už na tom pracuje. Viac budem vedieť povedať po istých skúsenostiach s Jaspravim.

Prezradíš nám o sebe nejakú pikošku?

Tu sú inzeráty od peterdruska