Výklad na zdravie - pravavestba

pravavestba

Malá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezda
pravavestba Majster predajca

pravavestba

● offline
Vešteniu sa venujem od svojich 12 rokov, teda už 16 rokov. Prostredníctvom kariet a konzultácii som pomohla mnohým klientom. Mojím poslaním je dodávať silu a pomôcť vyriešiť otázky, s ktorými si neviete rady. Zameriavam sa najmä na lásku, vzťahy, financie, prácu a čakry. V každej veštbe hľadám pozitíva a varujem, načo si dať pozor, aby ste mohli predísť nepríjemnostiam. Pracujem najmä s anjelskými a cigánskymi kartami. Šťastie ľudí je aj mojim potešením, preto budem rada, ak mi napíšete ;)
krajinaSlovensko aktívny naposledy18. 02. 2021 registrácia20.10.2012 hodnotenie 100% aktívne objednávky0 predaje184 8 18.02.2021

Kto je Pravá veštba?


Volám sa Dominika. Vešteniu sa venujem už roky. Prostredníctvom kariet a konzultácii som pomohla mnohým klientom. Mojim poslaním je dodávať silu a pomôcť vyriešiť otázky, s ktorými si neviete rady. Zameriavam sa najmä na lásku, vzťahy, financie, prácu a čakry. V každej veštbe hľadám pozitíva a varujem, načo si dať pozor, aby ste mohli predísť nepríjemnostiam. Pracujem najmä s anjelskými a cigánskymi kartami.

Ako si spoznala Jaspravim?


Jaspravim som objavila v roku 2012, v jeho začiatkoch. Bol to len preklik na stránku, ktorý mi neskôr naozaj zmenil život :)

Čomu vďačím jaspravim.sk?


Jaspravim mi pomohlo budovať si oveľa lepšiu cestu ku klientom. Bola som moc mladá na to, aby niekto dôveroval mojim službám veštice, aj keď som veštila už od 16. rokov. Tým, že som svoje služby odovzdávala poctivo a načas, dostala som dobré hodnotenia, ktoré ma vypracovali až tam, kde som dnes. Dôveryhodnými referenciami klienti zistili, že nie som nejaká podvodníčka a dostávam viac ponúk. Nebojím sa tvrdiť, že práve tento portál má zásluhu v tom, že som sa našla v tom, čo ma baví a že sa vešteniu a konzultáciam venujem profesionálne ;)


Ponuky od Pravá veštba nájdeš TU

Tu sú inzeráty od pravavestba