Buď aj ty OVERENÝ PREDAJCA a získaj výplatu zárobkov už od 3 dní a topovanie za 70€, viac info tu >

- Rocket

Rocket

Malá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezda
Rocket

Rocket

● offline
krajinaSlovensko aktívny naposledy16. 05. 2024 registrácia26.08.2014 hodnotenie nebolo hodnotené aktívne objednávky0 predaje0 0 16.05.2024

Služby od Rocket

( pozitívne 0 z 0 )

- bez hodnotenia -

Kto je Rocket?


Som Peter Švaral a podnikám s manželkou Luciou. Pred pár rokmi sme vytvorili cvičebný online portál Fitshaker.sk, ktorý umožňuje jeho používateľkám cviciť cez videá svoje obľúbené cvičenia v pohodlí svojho domova (od náročného HIIT cez pilates, jógu až po cvičenia pre tehuľky a čerstvé mamičky)  z miesta kdekoľvek na svete :) Okrem toho patria do nášho portfólia kuchárske knihy z kolekcie Z fitka do kuchyne, či úspešný Fitness diár.

Ako so začínal, ako sa ti nakupuje na jaspravim.sk?


Už od spustenia našich stránok sme pociťovali nedostatok našich externých spolupracovníkov, a museli sme ich hľadať kade-tade (sociálne siete atď), až sme natrafili na úžasnú stránku jaspravim.sk, kde sa nám dodávatelia (spolupracovníci) ponúkali úplne sami :)

Ako si sa dostal k jaspravim.sk?


Viď moja predchádzajúca odpoveď..

Čo by si zmenil na jaspravim.sk?


Možno len väčší dôraz na kvalitu niektorých predajcov. Už sme sa párkrát popálili nekvalitne dodanou službou, ale našťastie jaspravim nechráni len predávajúceho, ale aj nás ako kupujúceho, preto je riziko podnikania s jaspravim.sk minimálne.

Prezradíš nám niečo zaujímavé o sebe?


Vďaka nášmu online podnikaniu môžeme neobmedzene cestovať a radi túto výhodu využívame. Stačí pripojenie na Internet a v jednom momente zadávame úlohy z Filipín, Vietnamu, či neďalekého Portugalska :)

Tu sú inzeráty od Rocket