Buď aj ty OVERENÝ PREDAJCA a získaj výplatu zárobkov už od 3 dní a topovanie za 70€, viac info tu >

Ja spravím profesionálny preklad EN, SK, CZ - simonvallas

simonvallas

Malá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezda
simonvallas Majster predajca

simonvallas

● offline
Dobrý deň! Ďakujem za návštevu môjho profilu a za záujem o moje prekladateľské služby. Som profesionálny prekladateľ s univerzitným titulom v odbore "Prekladateľstvo anglického jazyka - odborný jazyk" a mám viac ako 10 rokov skúseností s prekladom odborných, právnických a technických dokumentov, ale i rôznych neodborných textov. Už niekoľko rokov poskytujem prekladateľské služby cez internet klientom z celého sveta, ktorí sú s mojou prácou vždy spokojní. Preklad textov nie je len mojou profesiou, ale i vášňou, a preto každému textu venujem dostatočnú pozornosť a samozrejme si zakladám aj na precíznosti. Prečo by ste si mali vybrať práve mňa? - Kvalita prekladov na najprofesionálnejšej úrovni - Ceny podľa počtu slov, a nie podľa normostrán, čím výrazne ušetríte - Kvantitatívne zľavy (čím viac textu, tým výhodnejšia konečná cena) - Extra rýchle dodanie prekladov - Osobitný prístup ku každému textu a ku každému klientovi - Pozitívne hodnotenia mojich zákazníkov a získanie najvyššieho stupňa kvality predaja na tomto webe ***** Majster Predajca ***** Teším sa na našu budúcu spoluprácu!
krajinaSlovensko aktívny naposledy18. 03. 2024 registrácia10.12.2013 hodnotenie 100% aktívne objednávky0 predaje416 6 18.03.2024

Kto je simonvallas?


V prvom rade som veľmi kreatívny človek a na jaspravim.sk pracujem ako profesionálny prekladateľ z/do anglického jazyka. Tento odbor mám aj vyštudovaný a práca v rámci prekladov nie je len mojim zamestnaním, ale i vášňou. Kladiem obrovský dôraz na spokojnosť mojich klientov, čoho výsledkom sú ich skvelé hodnotenia mojej práce. Profesionalita, spoľahlivosť, kvalita a, pokiaľ je to možné, neodkladanie vecí na zajtra - to sú veci, ktoré najvýstižnejšie charakterizujú moju prácu.

Ako som spoznal jaspravim.sk?


Na stránku jaspravim.sk som náhodne natrafil na internete ešte v roku 2013, avšak aktívne som na nej začal ponúkať svoje služby v marci 2015. Ako som už uviedol, zakladám si na profesionalite a kvalite mojich služieb. To mi v priebehu niekoľkých dní prinieslo odmenu v podobe prvého odznaku kvality Kvalitný predajca na jaspravim.sk. V usilovnosti som nepoľavil a o niekoľko týždňov som získal už druhý odznak kvality Profi predajca na jaspravim.sk, na čo som aj patrične hrdý. Verím, že čoskoro svojimi prekladateľskými službami pomôžem aj iným klientom a tým dosiahnem na tretí odznak kvality, ktorého získanie je už veľmi blízko.

Ako sa ti predáva?


Na jaspravim.sk sa mi predáva vynikajúco. Veľmi oceňujem bezpečnosť a ochranu ako predávajúceho, tak i kupujúceho. Takisto mi veľmi pomáha možnosť vytvorenia "ponuky na mieru", kvôli špecifickým požiadavkám mojich zákazníkov. Vďaka tejto službe sa vždy vieme dohodnúť na konkrétnych podmienkach a obe strany sú vždy spokojné. Pokiaľ budú noví záujemcovia o preklad váhať nad tým, či si vybrať práve moje služby, môžem ich už vopred uistiť, že ich texty budú zaručene v dobrých rukách. Každému klientovi i textu venujem dostatočnú pozornosť a preto sa žiaden zákazník nemusí v rámci mojich prekladateľských služieb báť, že by bol preklad ich textu nekvalitný alebo odfláknutý.
Ponuky od simonvallas nájdeš tu: link.

Tu sú inzeráty od simonvallas