Buď aj ty OVERENÝ PREDAJCA a získaj výplatu zárobkov už od 3 dní a topovanie za 70€, viac info tu >

Predajné zručnosti a softskills v malíčku - workoholicka

workoholicka

Malá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezda
workoholicka Majster predajca

workoholicka

● offline
Optimistka s radosťou z marketingu, marketérka s citom pre značku. Žena, ktorá sa nerada nudí a rada skúša nové veci, či už v gastronómii, fashion, umení, ale najmä v marketingu :)
krajinaSlovensko aktívny naposledy22. 05. 2024 registrácia23.10.2013 hodnotenie 100% aktívne objednávky0 predaje133 4 22.05.2024

Kto je workoholicka?


Som marketérka, ktorá si práve užíva materskú dovolenku v našom hlavnom meste a okrem prechádzok, starostlivosti a hrania sa s mojim najmilším parťákom rada zablúdim do vôd sociálnych sietí. Okrem toho sa rada smejem, milujem hudbu, cestovanie, občas fotím a naozaj s veľkým nadšením objavujem miesta, kde sa dá dobre najesť. Počas môjho profesného života som si prešla viacerými oblasťami, ktoré ma napĺňali a posúvali, no marketing sa mi dostal pod kožu a je to niečo, v čom som sa našla.

Ako si začínala? Ako sa ti predáva na jaspravim.sk?


Na jaspravím som zaregistrovaná snáď od samotného začiatku portálu, no aktívne využívať som ho začala až teraz. Bola to skvelá príležitosť ako zostať v kontakte so svetom, ktorý rieši aj iné témy ako tie bábätkovské. Výhodou je, že môžem svoje služby ponúkať priamo z domu a pracovať v čase a objeme, ktorý mi vyhovuje.

Ako si sa dostala k jaspravim.sk?


O jaspravím som sa dozvedela osobne, priamo od jeho zakladateľky, počas jedného inšpiratívneho stretnutia, čo ma, hoc s časovým odstupom, motivovalo zavesiť svoj prvý inzerát. 

Čo by si zmenila na jaspravim.sk? 


S fungovaním portálu som spokojná. Všetko na jednom mieste s kvalitným zákazníckym servisom. Nemusím riešiť byrokraciu a môžem sa venovať tomu, čo mám naozaj rada a v čom som dobrá.

Prezradíš na seba nejakú pikošku?


Bonusová info: Moje heslo je jednoduché: Rob, to čo ťa baví a nikdy v živote nebudeš musieť pracovať.


Tu sú inzeráty od workoholicka